Skocz do zawartości

Jaki sub jako uzupełnienie zestawu SS D3004 i Proa Coloris (obecnie DLS MW12)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie, od razu przechodząc do rzeczy, naszła mnie refleksja odnośnie mojego systemu audio, że ta moja zdecydowanie za duża skrzynia typu close na subwoofer z głośnikiem dedykowanym w bas reflex to jednak słabe ogniwo całości i pora to zmienić.

 

Mianowicie zestaw wygląda następująco:

-pioneer 80prs

-alipne PDX-V9

-SS D3004/602010

-Proa Coloris

-DLS MW 12 (w obudowie typu close)

 

Założenia są takie, zmienić DLSa na jakiś inny 30cm sub dedykowany w obudowę zamkniętą o w miarę kompaktowych wymiarach, który dobrze wykorzysta prawie 600w rmsu z alpiny. Liczy się dla mnie dobre głębokie zejście i uzupełnienie się z powiedzmy delikatnym dołem Colorisów, niech nadrobi trochę za nie. Coś jest godnego polecenia co zagra z tym lepiej niż MW12? Fajnie jakby kopał mocniej i dawał uczucie większej skrywanej potęgi niżeli jest to teraz. Oczywiście sytuacja diametralnie się zmienia jak otworzy się bas reflex ale zbytnio męczy ucho. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, dlatego potrzebuje suba który ładnie to uzupełni i kopnie za woofery jak trzeba, bo tutaj zestroiłem to tak, że mam namaistke tego co sobie wymyśliłem i może z innym subem by było jeszcze lepiej? a już z ładnej średnicy raczej nie potrafiłbym zrezygnować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat dalej otwarty, chyba po prostu będę musiał nausznie przetestować kilka.

 

W każdym razie, żeby nie śmiecić pytanie do Was, kto w okolicy Warszawy najlepiej Pruszkowa robi pod wymiar dobre jakościowo i za rozsądną cenę dystanse (na pewno nie MDF) najlepiej z jakiegoś tworzywa i zabudowuje z kierunkowaniem tweetery w słupki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...