Skocz do zawartości

Co wybrac Iphone 4/4s czy samsung s4 ???


pretor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam takie kierunki. Iphone 4/4s czy samsung s4 ???  Ktos cos doradzi ??? Nie zalezy mi na aparacie.Raczej stabilny system i brak "zapelnionej pamieci na aplikacje " parenascie aplikacji max nie wiecej jak 10-15.Niestety w tej chwili przy xcover 2 mam problemy z zainstalowaniem innych aplikacji bo sie niestety nie instaluja na karcie a telefon ma cale 1 gb pamieci.Masakra.Bylbym wdzieczny za pomoc.Mialem kupic xcovera 4 ale widac narazie ze sa problemy z nim wiec szukam czegos uzywanego do 600 zl.Roboczotelefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pretor z mojej strony co mogę Ci polecić to iPhone, ale nie te które podałeś, bo to już martwe telefony są.

Martwe z tego powodu ze już Apple nie wypuszcza dla nich aktualizacji, żeby zainstalować pewne aplikacje wymagany jest dany iOS, a te skończyły się bodaj ze na 8 i 9. Jedyny który ma teraz racje bytu przez najbliższy rok to 5s, bo w wrześniu ma jeszcze dostać iOS 11, wiec rok poinstalujesz wszystkie aplikacje.

Mówię tu o oryginalnym iOS bez jakiś cydii czy coś.

 

Co do androida to się zbytnio nie wypowiem bo nie miałem dłużej jak pare dni

 

To jest moje zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak wybrał Szajsunga s4


A jak masz do dyspozycji 600PLN to nawet bym sie nie zastanawiał:

http://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/xiaomi-redmi-4a-32gb-szary.bhtml

 

I wiem co mówię bo w tej chwili mielę je wszystkie na bieżąco 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Iphone, byłem sceptycznie nastawiony, do momentu kiedy sam nie zacząłem go użytkować. Nigdy się nie zamulił ani nie zawiesił, czy też rzucił błędem "z kosmosu" jak to w androidach bywa. Utopiony, zgnieciony, wykrzywiony i działa, lekko u mnie nie ma. Do następnego kupię sobie case  :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukał bym Samsunga Galaxy S 5 w tych pieniądzach. Co do iPhona, nie ma to jak dbać o klientów, wydajesz jakieś dziwne kwoty za nowy telefon, który tak naprawdę niczym się nie wyróżnia (jest bdb zrobiony, nie zaprzeczam), a jak chcesz za jakiś czas aktualizację na swój nieco starszy model, to... Kup sobie najnowszego iPhona  :rotfl: Samsung Galaxy S 5 to naprawdę bardzo udany model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to p9 lite. Sam przesiadłem się na takiego z S4 i różnica jest duża. Dosyć szybki (format co 6 miesięcy :D ) fajny aparat, bardzo dobra bateria (2 dni), wyświetlacz i android 7.0. Dla mnie iphone 4 to nieporozumienie ze względu na malutki ekran.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze szedłem w androida (głównie htc) z racji że za iphony się zdecydowanie przepłaca. Jak szukasz bajerow aparatu itp to za te same pieniądze android ma lepsze urządzenia ale od paru miesięcy mam iPhone i chyba przy nich już zostanę. Uwarzam że są to dobre telefony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego ze applenolewa telefony tak na s5 w tej samej kasie masz ciagle jakies aktualozacje choc to juz jedne z ostatnich. Uzywam a ostatnio zonie tez kupilsmy,zrezygnowała z j5. Za 600zl wyhaczysz juz stan ideal. Bardzo polecam. Nfc,ciekawy aparat,stabilny i szybki jak na juz jednak nie mlody fon.

S4 mielismy a teraz ma go corka. Za 300zl to tez dobry wybor. Z szajsungiem jest jak z audi czy lexusem. Warto wziac starszy ale flagowy /lepiej wyposażony model niz nowe polo w tdi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku Iphona w cenie masz jeszcze "plug and play" bezproblemowe bez udziwnien podlaczenie do wiekszosci radii samochodowych w cenie :)  Od Iphone 5 w gore takze car play.  Wkladam jablko w aktywny uchwyt Brodita i ... gra Tidal Hifi bez czekania na bootowanie jakiejs czeresni z milionem kabelkow po drodze... i steruje tym z radia bezpiecznie  a nie trafiajac w ekranik telefonu podczas jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 600 kupiłem w tfu tfu  Sosnowcu z tydzień temu szajsunga Note3 w idealnym stanie (słuchawki nawet nie ruszane) , no i może baterie trzeba będzie dokupić , bo za szybko chyba leci ale to tylko + 50-70zł za ori szajsunga . Telefon, to tylko przedmiot ...jeden ruch, bum  i te 600zl jest rozwalone , lepiej 600 niż 2600 lub 3600 , a że nie mam infinity wyświetlacza ,to chyba to przeżyję .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


same obtargańce

 

Plastikowe ranty pokryte chromem muszą się wytrzeć nawet w silikonie ale o ile są wytarte to jeszcze  OK (pod etui i tak nie widać ) ale co drugi ma obicia na ramce , a to świadczy o upadku i kij wie co tam w środku się dzieje przy upadku 170 gram na beton.  Mój od 1  właścicielki , która 3 lata go spłacała operatorowi i teraz przy odnowieniu umowy wzięła nowy ...chyba też na 36 miesięcy  :hyhy:  co przy obecnych realiach jest nieporozumieniem, bo co 2 lata temu wydawało mi się dobrą ofertą abonamentową teraz jest  bardzo przeciętną  :kwasny:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam czasami IP 4s, pt telefon, bez szału, ale też nie ma wielkich wad. Wkurza mnie najbardziej to, że kilkumiesięczny system, nie zaśmiecony, a nie jest w stanie utrzymać włączonego Yanosika i Google Maps.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak wybrał Szajsunga s4

A jak masz do dyspozycji 600PLN to nawet bym sie nie zastanawiał:

http://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/xiaomi-redmi-4a-32gb-szary.bhtml

 

I wiem co mówię bo w tej chwili mielę je wszystkie na bieżąco 

 

W tej chwili za 600 zł w promocji kupić można Redmi 4a pro.

http://www.xiaomi4you.pl/produkt/redmi-4a-232gb/

Dziewczyna ma redmi 4 i raczej już nie kupię żadnego "markowego" telefonu. Cena bardzo dobra, za taką konfigurację ceny u konkurencji od 2 tysięcy w górę. Tutaj 600 zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...