Skocz do zawartości

propozycja wzmaka


Mocca
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Szukam wzmaka o konkretnym przeznaczeniu i może podpowiecie sprawdzone i uznane pozycje które by do tego pasowały. Mianowicie:

Wzmak do energetycznego grania z mocą, dynamiką i potencjałem- perkusja, bas, stopa - buda musi chodzić ale! scena, plany również ładnie budować - ma być sq a nie tłuczek.

Wzmacniacz 4 kanałowy. Front pasywnie (helix rs 6.3), tył mostek na suba. Sub lubiący prund typu np. P12 musi być w pełni kontrolowany - żadnej zadyszki - jak odkręcę to ma puścić sok.

Nie musi być super neutralny - tak w normie. Pozycje starsze niż dekada typu Zapco, AA - odpadają (mimo wielkiego uznania jakie do nich mam).

Jak widać wymagania nie małe. Do tej pory myślałem nad ProZ 4-200 - jest moc i jest dostępny. Kasa 2500 - no chyba, że rzeczywiście coś zacnego się pojawi to jeszcze naciągnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce cie ogranicza do 2 ch + mono?

 

Powodów jest kilka. W aucie docelowym system już mam. To będzie w drugim aucie więc już nie mam takiego bezkompromisowego podejścia do tego systemu. Chciałbym, żeby instalka była jak najprostsza a jeden wzmak to mniejsze koszty, miejsce w bagażniku, łatwość instalacji. Stąd założenie jednego wzmaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mocnych 4 kanałów, mogę polecić Phase Evo Opus 150.4. Ktoś miał na Forum takowy wzmacniacz na sprzedaż, zdaje się z pudełkiem nawet. Cena o ile pamięć mnie nie myli, to 1000 zł, tylko to wzmacniacz nieco starszy jak 10 lat, więc w sumie pewnie się nie zainteresujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi przychodzi jedynie do głowy Dragster DH1804. Dostępność mocno ograniczona ale warto poszukać, powinien się zmieścić w budżecie.

 

Poczytałem, pooglądałem. Niszowy produkt i włoski stajl to jest to co lubię. Pinkny w środku jak i zewnątrz. Tylko ta dostępność - może kiedyś się uda.

 

Pytanie czy seria ProZ wyraźnie ustępuje brzmieniowo serii ProX? ProX jest dla mnie świetnym wzmakiem i gdyby był mocniejszy to bym miał temat rozwiązany. Ktoś może ma osłuchane obydwa? ProZ 4-200 jestem spokojny o wydajność prądową tylko obawiam się czy brzmieniowo nie jest tylko przeciętny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...