Skocz do zawartości

Jaki Wzmacniacz HI-INPUT 4 kanały


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jak w tytule. Poszukuję wzmacniacza 4 kanałowego (2 na przód, 2 zmostkowane na tył) ważne aby uruchamiał się po podaniu sygnału na wejście wysokonapięciowe, ponieważ w radiu fabrycznym nie ma czegoś takiego jak remote (tzn mam coś takiego jak PIN power antena+/amplifier) ale jest na nim ciągłe napięcie po kluczyku, a nie po włączeniu radia :(

W sklepie z car audio polecono mi MATCH MA 40FX? Niestety mało recenzji tego sprzętu w sieci.

Może macie jakieś propozycje? Mogą być używane wzmacniacze do 1000zł

Preferowana muzyka rock, metal, 

Obecnie posiadam JL Audio e4300, ale ten wzmacniacz nie posiada Auto-Sense (auto start) i jest włączony cały czas...

 

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może też wpiąć się w plusa po stacyjce i pociągnąć go do remote.

Bez zbędnego kombinowania.

 

 

 

Obecnie posiadam JL Audio e4300, ale ten wzmacniacz nie posiada Auto-Sense (auto start) i jest włączony cały czas...

Kolega ma podpiety sygnal po Hi Input, wiec nie wiem czy takie rozwiazanie cos da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie remote mam podpięte pod ACC+ i wzmacniacz jest włączony po przekręceniu kluczyka (tak samo działa PIN power antena+/amplifier ciągłe 12V po kluczyku). Mi chodzi o to, aby wzmacniacz włączał się po włączeniu radia. 

Może za bardzo nie przeszkadzałoby mi to, gdyby nie bardzo delikatny szum w głośnikach gdy radio nie gra (jest wyłączone) Może ja coś źle podpiąłem, czy tak ma być, czy jakiś filtr mam zastosować?!

Co do przekażnika, to i tak musiałbym zastosować jakiś włącznik ON/OFF?!

 

Co do tego Match to ponoć włącza się po podaniu napięcia na wejście hi-input

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...