Skocz do zawartości

videodomofon


trafalgar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Panowie pytanie do znawców . Czy w tej Kwocie to dobry wybór ? 

 

https://allegro.pl/oferta/wideodomofon-dhi-vto5110b-dahua-8438741858?bi_s=ads&bi_m=showitem%3Aactive&bi_c=MWI0OWRmYmYtYTRhZS00NjMwLWE1YjQtNTczY2I5MGYxZWI2AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=b2dceeb2-9f9f-4d88-a9d5-45638e47abc2

 

zależy mi żeby to było w taki sposób : 

 

otwieram z domu furtkę komuś jak ktoś do mnie przyjeżdża ( elektrozaczepem ) z domu z monitora i wchodzi na posesję

jest np wieczorem ciemno lub kogoś z kuchni nie rozpoznaje przez okno z odległości 20 metrów bo tyle mam do furtki to wówczas go widzę na monitorze i tak samo chce / nie chce nie otwieram ...

 

czegoś chcieć więcej ? czy ma to jeszcze w sobie jakieś bajery  ? kompletnie zielony jestem w temacie więc może jakieś podpowiedzi ? 

 

z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dejson kurwa zacznij czytać. Dałeś linka do kasety bramowej czyli tego czegoś przy furtce. Więc kolega pyta czy masz resztę. A ta kaseta z linku ma kamerę i o to pyta. To jest tylko kaseta na furtkę a reszta gdzie? Musisz dokupić pozostałe elementy z tej serii. Czyli monitor do domu abyś widział kto stoi przy furtce i mu otworzył furtkę. Dodatkowo to vidoedomofon IP więc pytanie czy masz skretkę do furtki dociagnietą.

I znowu pytanie jakie i jak masz zrobione kable do video domofonu.?????

To nie jest takie o, kupujesz przyklejasz na taśmę i działa. Nie tak nie będzie. Pozdro mordeczkio.[emoji41] Unioslem się. Ufff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...