Skocz do zawartości

zestaw 2 way do 2000-2300


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 Nie interesuje mnie kolego dan 124 twoja pozycja na forum i dretwe -czerstwe kometarze co czynisz nie po raz pierwszy  ale wyprawszam sobie taki ton ,przeczytaj ze zrozumieniem a moze zrozumiesz o co mi chodzilo. Wpadasz i piszesz cos kompletnie z dupy jakby swiat mial zaniemowic a ani to zabawne ani na temat i jeszcze jakies wnioski wyciagasz kompletnie tylko tobie wiadome.


BEJSS jeszcze lepszy w wyciaganiu wnioskow,jezeli pytam o wygluszanie drzwi to chce znac cene no tosz to zakazany owoc=cena razy 2......ostro,grzechem jest pytac na jaki wydatek musze sie ewentualnie przygotowac? Co jest z wami? A ty nie szukales tylko wpadles do pierwszego lepszego polozyles pajde na stole i -full opcje prosze mam rozumiec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarze adekwatne do tonu twoich wypocin.

 

Sapiesz jakbyś miał świat u stóp, jak ci forum nie pasuje to śmiało,

 

na zagranicznych forach będziesz mógł bezkarnie cisnac jakie to forum jest

 

słabe, tanie i takie typowo Polskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norma jest polecanie leciwych klockow przechodzacych z rak do rak tego nie zaprzeczysz bo gdyby kazdego z was bylo stac na nowe, z gornej polki to juz nie to samo co poszperac na gieldach uzywek i brandzlowac sie z kolegami jakiego hajenda wyrwalem niedrogo,potem sprzedajesz dalej i dalej az do chwili kiedy ktos znowu nie wyskoczy z zakupem innego i opinie " za te pieniadze nie odbiega od klockow 2 czy 3 razy drozszym to juz standart na forum i to jest typowo polskie, niechec przyznania sie wprost ze nie stac mnie na to czy na tamto tylko na sile szukanie zamiennika "lepszego" a znacznie tanszego,oczywiscie w waszym mniemaniu. Jak mi klocki zgnija w bagaju to wrzuce je do was na gielde na kolejnego hejenda za 5 lat,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz kwoty które cię kręcą przy zakupie,cały czas jest to low end.

 

Typowe dla tych co lizneli trochę kasy to twoje zachowanie i wpisy.

 

Zachowanie buraka skadkolwiek by nie był.

Edytowane przez dan124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapedzacie sie dalej i dalej jeden przez drugiego ,pytajac na poczatku o rainbow germanium czy dusty jak mozna to uznac wogole za probe nawiazania kontaktu z hiendem?

Potem grzechem bylo spytanie o cene ,no bo jak mozna!? A na spte chetnie bym sie wybral to moze taki DAN 124 powiedzial by mi prostow oczy jakim to cebulakiem jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś coś o postępie, więc ja się pytam Ciebie, na czym polega ten postęp ? Muzyka dzięki wzmacniaczom nowoczesnym nabrała nowego wymiaru ? Od dłuższego czasu postępem są oszczędności producentów. Dlaczego kupuję starsze klocki, a nie nowe ? Czy oby słusznie oceniasz, że nikogo nie stać już na nic, tylko na kawałek chleba z margaryną ? Odpowiem Ci grzecznie - czasami z niektórymi rzeczami jest jak z takim np. kołem, niby proste, ale nic lepszego nie wynaleziono do toczenia się. Kup coś, co Ci się spodobało z jakiegoś powodu, możesz się podzielić wrażeniami, ale nie musisz, tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie o tym pisalem na poczatku

Trzeba było zacząć od tego jakie masz auto, jakiej muzyki słuchasz. Przy okazji coś o swoich preferencjach itp. Poprosić o pomoc , ustalić orientacyjny budżet i dodać, że chcesz kupić nowy sprzęt na gwarancji.

Jest tu nie mała grupa ludzi ze sporym doświadczeniem...jest i małe ale... Nikt nie będzie tolerował chamstwa czy zwykłego lenistwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły śmietnik, kolega się zjeżył, bo nikt nowych hajendów nie poleca. Pewnie nie bez powodu, zwłaszcza, że nagminny jest fakt oszczędzania na podzespołach o których wspomniał bogus1984. Dlaczego stare i "zacofane" rzecz jasna ze względu na wiek, F1 od Alpine jest jedną z najlepszych jednostek na świecie, pomimo, że ma "sto" lat? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...