Skocz do zawartości

zestaw 2 way do 2000-2300


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

radio prawdopodobnie alpine 195-193 bt(ogolnie cos z czasowkami bo chyba zwrotek nie wykorzystam)na drzwi i kable jestem wstepnie umowiony w firmie tym sie zajmujacej. Patrzylem np dls a3 koszt ponad 3 tys-150w na kanal jak wlasciwie one graja ze taki zachwyt budza? Czy do zestawu np germanium gl c6.2  czy dust evo to w zupelnosci  wystarczy,tzn brzmieniowo rozumiem ze z pewnoscia ale one moga przyjac i ponad 200 na kanal. A skoro jestesmy przy kwocie ponad 3 tysi to czy ktos wogole slyszal GZ GZUA 2.250sq bo na zachodzie uuuu jai to nie sq i wszedzie 6 gwiazdek na 5 mozliwych. Pewnie do tej pory malo osob wie o nim czy sie interesuje ale kto wie moze za 5 czy 10 lat bedzie odkryty na forum jako h.endowy shit za niewielkie pieniadze z 2 reki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLS to granie raczej ciepłe w całym paśmie, jeśli mowa o wzmacniaczach z serii Ultimate. Napisałeś, że "mogą", tak, ale nie muszą przyjmować, bo 150 Wat na przód, to bardzo dużo prądu i dołożenie kolejnych 50 nie musi wnieść nic. Lubisz dynamikę, zainteresuj się np. serią wzmacniaczy PDX Alpine. Podałeś już wysoki budżet na głośniki, ja mym się raczej nie wypowiedział, że "lepiej coś innego kup", zamiast tego co podałeś. Wątpię, żeby zestawy za te pieniądze grały źle. Jak grają ? Poczytaj, lub niech ktoś parę słów napisze od danej marce, ja zauważyłem, że producenci raczej trzymają raczej swój wyrobiony profil brzmienia, zmienia się jakość materiałów, wykonania i dopracowanie zwrotnic, aby zestawy z coraz to wyższych serii grały jeszcze lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największym atutem a3 to gra w dolnych rejestrach reszta powiedziałbym że neutralna nie wybijajaca w żadną strone taki spokojny klusek milusek :P Preferuje piece z zaznaczonym wyraźnie charakterem :) Jezeli obawiasz się że pod danym zestawem polaczenie jakiegoś tam piecyka ,X moze przyniesc krew z uszu itp to wybor marki DLS wydaje sie najbardziej rozsądny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Panowie ale czy to "bezpieczne " granie wzgledem wzmaka musi tyle kosztowac? Mam n mysli dls a3,klocek leciwy a techika w miejscu nie stoi.Zakladam ze wiekszosc z was miala z nim do czynienia w second handzie i wiem ze sie zdaza na gieldzie za ok 1200-1500 ale tak czy inaczej bedzie sporo wysluzony wzgledem np innych klockow (nie tak leciwej produkcji) wiadomo  jest to sredni zakup moim zdaniem jezeli ktos planuje zakup na lata. Niektorzy szukali by zestawu za ta kase w uzywkach i hmmm wiadomo jakis braxik czy morel,scan(gosniki) tyle ze znowu ,wole nowy. Padlo  wczesniej mosconi 200.2 (200.4) czy mozna uznac go za w miare bezpieczny? jezeli chodzi o naped suba to mysle ze mostek lub kolejne dwa kanaly zalatwi sprawe lepiej niz mono do sq ,czy sie myle? Mam na mysli sub do max 600w w 4 omach a z takimi mocami mono to spory wydatek. NP taki hx 175.2 na burr brown podwojony to kolos dla suba(776w-4ohm,1410w -2 ohm) a przy technologi uzytej do budowy watpie zeby krwawily uszy :) do zestawu przedniego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała impreza sprowadza się do zrobionych furtek bo można kupić wzmaka za 5 tyś pln można głośniki za kolejne tyle ale furki jak do kitu zrobione i jest to zestrojone źle co by nie było to będzie lipa. Sam mam AS Helon 165 w furtkach pod Mosconi 200.2 i nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mosconi 200.4 i daje radę. Nie mam porównania do innych piecy bo kierowałem sie wtedy finansami i chęcią nowego sprzętu. Opinie tez były ok i dużo osób na zachodzie to zakłada. Sprawdził sie w 2- passive plus sub jak i potem w aktywce plus dodatkowy piec. O brzemieniu sie nie wypowiadam to indywidualna sprawa.

Teraz doszło 100.4 na przod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja wygladala by inaczej gdyby byl to sprzet domowy,a tu sam montaz jest pracochlonny i np glosniki po nim niestety juz nie wygladaja jak nowe a sciany odsluchowe ... slabo to widze. Drzwi i okablowanie chce zrobic w Nysie w CENTRUM AUDIO, chyba ze ktos zna niedrogi i dobry w okolicach wawy bo do NYSY mam ok 450km. Suby na ktore zwrocilem uwage to hx10 sq lub hx 10 phase w oryginalnych obudowach br a nie te badziewne z alll... tytuowane hiendowymi,ewentualnie jezeli bylo by warto to brax 10.1 bo gladen zero 10pro czuje ze zagra podobnie do phase 10 od AS a kosztuje wiecej. Co do propozycji FOCALA to odpada,produkty tej firmy spotkalem wczesniej i uwazam je za sporo przeplacane i kiepskiej jakosci(mialem focal aria 948 w domu za 13tys a zamienilem po pol roku na klipsch 280rp za 4,5 tys)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a może się zastanowisz troszkę, pomyślisz, poczytasz i wybierzesz elementy które zgrają się fazowo ... wtedy jest szansa że zagra to lepiej niż nie jeden hajend z łapanki - bo jest !!!

 

śmiało można powiedzieć że  ama plus hk zagra zdecydowanie lepiej niż kupiony piccolo, czy brax z założenia wsadzę bo jest i na pewno lepiej zagra !!!

 

Z drugiej strony jedni walczą żeby woofer łamał piszczele, a innym to przeszkadza w odbiorze muzyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze wiedzy mam niedosyt ale czasem dziala to na niekorzysc ,wiesz jak jest. Napisalem do niego na priv zobacze jaki cennik przedstawi i co zaproponuje


BULLI wiem o co ci chodzi i wolal bym dlatego isc po mniejszej lini oporu i kupic zestaw 2 way z gotowymi komponentami a nie zbierac i experymentowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malutki jak to "isc pod prad" o elite czytalem ale nie wiem o nich nic poza suchymi danymi,tych piecykow to juz calkiem nikt nie stosuje.

Bogus-chyba wszystko mozna wycenic-chyba logiczne-wygluszenie drzwi czy strojenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, kto Ci broni ? Kupuj co chcesz, za ile chcesz. Skoro nie ma informacji na temat tych "nowości z techniką, która poszła do przodu" jak sam napisałeś, to nie licz na "ograniczonych Polaków", bo tak już można odbierać Twoje wypowiedzi, tylko zostań pionierem z danym sprzętem i opisz wrażenia po jego zakupie. Pisać palcem na wodzie można w nieskończoność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zapytalem o wycene tzn ze za darmo? Interpretacja miszczowska jak tu mowicie a co do PG to nie wiadomo co bedzie za 10 lat jak bedzie go mozna wyrwac z zakurzonego bagaja za tysionc pincent-forumowy hicior gwarantowany!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...