Skocz do zawartości

Stary focus nowe granie


bajer81
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No bez prostownika trzeba bedzie to sprawdzic

 

Nawet bardzo szybko, elektronika nie lubi za wysokich napięć. W ciemno strzelam że to będzie regulator napięcia.

 

 

Jeżeli masz możliwość sprawdź w innym aucie 

Jakiś czas temu był przypadek że ktoś miał ponad 15V ładowania i mierząc w innym aucie tyle samo był, winny był miernik :)

 

 

Sam byłem tego świadkiem. Miernik został zniszczony, a winna mogła być bateria. Jak miernik ma słabą baterię to strasznie fałszuje wynik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz nie przesadzajmy z ta odlegloscia, kiedys w regulaminie zawodów byla odleglosc 30 i chyba te okolice mozna uznac za zdrowo rozsadkowe. Ale tak jak wyzej ktos wspomnial, pusc ten kabel tak zeby nie smyral minusowej klemy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko tam bylo obejsc zeby wjechac kablem do srodka z kumplem zesmy nawet w dwuch dumali wkoncu obralismy trase pod filtrem przeciwpylkowym ze wzgledu na brak dostepu tudziez odprowadzene wody z podszybia.

Tam pewnie beda zmiany jak dojda suby to big3 mnie racxej nie ominie

Doslownie mamusa milimetr nie kilometr ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori altek we foce powinien dawać maks 14,4-8 na zimnym i 12.8-13 po rozgrzaniu na jałowym. Przerobiłem już trzy alternatory bo myślałem, że są do bani w porównaniu do tych z Mondeo MK2 gdzie napięcie jest stabilne cały czas. W końcu magnetti a bosch to trochę inna liga :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ori altek we foce powinien dawać maks 14,4-8 na zimnym i 12.8-13 po rozgrzaniu na jałowym. Przerobiłem już trzy alternatory bo myślałem, że są do bani w porównaniu do tych z Mondeo MK2 gdzie napięcie jest stabilne cały czas. W końcu magnetti a bosch to trochę inna liga

 

benzyna czy klekot ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No to maly update ;)

Po wstepnym ogarnieciu przodu przyszedl czas zeby zbudowac domki dla jli.

Material uzyty do produkcji to mdf 25mm

Skrzynka wedlug zalecen producenta ze strony jl przeliczona na grubosc mdfu 25mm oczywiscie nie obylo sie bez pomylek ale to wina piwa tudziez jego nadmiaru ;)

 

Na szybko skrecona tymczasowa trumienka dla piecykow to taki stan przejsciowy trzeba ja tylko troche nawiercic z przodu a po wygluszeniu tylnej czesci pojazdu sie cos lepszego wymysli narazie stan surowy

 

Nie nadaremno wrzucilem fotki sprzetu ktorym ciolem mdfy w livingu po pocieciu materialu na dwa boxy pylu na niebieskim stoliku jak na lekarstwo a na laptopie 1.5 dalej jak widac nic nie osiadlo wszystko wciagnal.festool polecam!!

 

Problemy na tym etapie instalki to : jeden tweter okazalo sie ze nie ma przejscia i odsylam do goscia na szczescie mialem tam cos w szafie to sobie cos tam gra

 

Slimaczki mp5.16 nie graja dolem tak jakbym tego oczekiwal a cwiczylem z nimi gaina na rozne sposoby podpiete na jeden kanal z q240x.

Moze ktos wie jak je rozbujac mam jeden piec jeszcze na polce da2002 ale to bardziej pod r6a

 

Suby potrafia zrobic wiatr ale za duzo ucieka na zewnatrz okielznalem je nieco i teoretycznie wrzucilem na deske ale tam skolei za malo z woferow

Wszystko sie zrobi niech ktos tylko pogode zamowi bo auta na drugie pietro nie da rady wniesc ;)

Kilka fotek

post-1238-0-42567000-1494861578_thumb.jpg

post-1238-0-04373500-1494861624_thumb.jpg

post-1238-0-30456000-1494861700_thumb.jpg

post-1238-0-95668800-1494861728_thumb.jpeg

post-1238-0-71548100-1494861757_thumb.jpeg

post-1238-0-22629400-1494861772_thumb.jpg

post-1238-0-11165100-1494861818_thumb.jpg

post-1238-0-54706700-1494861840_thumb.jpg

post-1238-0-53941700-1494861859_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewiduje nowa skrzynke w tej jak napisalem narazie ponawiercam troche dziurek od przodu

guzik tupet działa

 

Tak dziekuje rozek guziczek dziala i nawet zalacza wzmak bezszelestnie a balem sie ze bedzie jakis "pop" czy cos takiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...