Skocz do zawartości

Opel astra G by zrywamkable


zrywamkable
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Witajcie. Prace ciągle trwają w miarę wolnego czasu i poszedłem w 3 drogi  :wink:  Jak dla mnie efekt grania na chwile obecną zadowala moje ucho, aż nadto więc zostało cieszyć się z grania. 

W końcu ogarnąłem czasówki tak jak należy i na chwile obecną pan/pani stoi na podszybiu ładnie śpiewa jak na scenie, a gitarki i inne miłe dźwięki dochodzą zza lusterka co mnie bardzo cieszy :rotfl:

 

Moje 2x HX10SQ znalazły nowy domek zbudowany przez mastah22 szyty na miarę w closed więc nic dodać nic ująć. Jeszcze raz dzięki za świetną robotę  :ok:

 

Przód wofery na ten czas odsłonięte i będą całkowicie wyciągnięte przed tapicerkę bo teraz powiedzmy, że są przed nią :hyhy: różnica dźwięku bez komentarza.

 

Słupki to TW HS25 DUST i EX50SQ wszystko na chwile obecną z AS

 

Zdjęć z budowy i przymiarek nie mam bo znikły przez kochane dzieci :kwasny:

 

Na pierwszy ogień dystanse pod owe głośniki post-19316-0-91730700-1503757043_thumb.jpg  post-19316-0-39497900-1503757123_thumb.jpg

 

Później przymiarki i odsłuchy ale zdjęcia znikły.

 

Ostatecznie obicie i podłączenie  post-19316-0-52239900-1503757193_thumb.jpgpost-19316-0-09191300-1503757204_thumb.jpgpost-19316-0-40628900-1503757216_thumb.jpg

 

Midrange podpięte aktywnie pod wzmacniacz TW i Woof pasywnie jak na ten moment. 

 

Dodatkowo doszedł drugi akumulator bo jednak jeden to za mało żeby to poprawnie grało. Czekam na hejty :)

 

 

  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś się ciut więcej przyłożył do kształtu "ósemki" to nawet nie szpachlowane na krótki czas potrafią wyjść ładnie. Skoro niedługo będziesz zmieniał to przeżyjesz ale przy kolejnej podmiance pokombinuj z kształtem, wyokrągleniami i podfrezowaniami i wtedy fajniej Ci się to ułoży. Fajniej się słucha jak nie kłuje w oko :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu najwięcej popsuła mata szklana bo właśnie gdzie niegdzie odstawała no i efekt jest jaki jest. Spokojnie następnym razem poświęce troche więcej czasu a idzie cudowna zima więc coś tam będę rzeźbił :) Mnie w oko nie kłuje i w niczym nie przeszkadza na chwile obecna  :wink:  jak na dzień roboty nie ma tragedii zawsze mogło wyjść gorzej... narazie gra fajnie i jestem zadowolony, a to najważniejsze  :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...