Skocz do zawartości

Głośnik niskotonowy do około 1000zł


Vic
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 


Jedyna rozsadna zmiana to zmiana dwóch na dwa

 

Tu się zgodzę w 100%... Ewentualnie na jeden ale większy. Po zmianie dwóch sr na jednego suba tej samej średnicy ale nawet o wiele lepszego/mocniejszego/z większymi możliwościami raczej będziesz czuł niedosyt... Tak to niestety działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Tu się zgodzę w 100%... Ewentualnie na jeden ale większy. Po zmianie dwóch sr na jednego suba tej samej średnicy ale nawet o wiele lepszego/mocniejszego/z większymi możliwościami raczej będziesz czuł niedosyt... Tak to niestety działa

I o to mi chodzi właśnie koledzy, boje się nie dosytu

A chciałem odzyskać trochę bagaja i jednak chyba nic z tego  :rotfl:

Nawet edge 12 nie uratuje ?  :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos za cos... ale Patryk... porownanie exkjuxmi sxx i sx pod wzgledem wytrzymalosci mocowej to but na ryj! Psalem Ci juz dawno ze beda kłopoty z tymi wynalazkami... Nasze 6 szt 15' od exkjuzmi padaly mniej wiecej wlasnie w takich okresach czasu, te cewki tam nawijane sa chyba w lewo... a 12 ex na tuch samych cwkach sa baaaaardxo ciezkie do zarzniecia. Gdzies chińce podgladajac RE popełnili w tych 15 blad.

 

A co do 2x12 vs 1x12 to tyle razy juz było o tym ze ciezko jest nie poczuc roznicy ale skoro potrzeba miejsca to jakis delikatny kompromis tez jest potrzebny.

 

Choc musiscie Panowie zauwazyc ze on ma 2x SR a to zadne pompki nie sa jednak... Gdyby to byly 2x SE to bez zastanowienia napisal bym ze 1x SX bedzie slabiej ale tu mam watpliwosci czy faktycznie ten niedosyt bylby mocno odczuwalny :)

 

Ja swoje mam w 120l netto, skrzynia mogla by byc wieksza ale chcialem miec jeszcze dostep do kieszonek z boku w aucie stad taki litraz. Dostaja 3kw i ladnie sie odwdzieczaja. Jakis specjalnych katow nie uskuteczniam, i choc czasem dadza sie poczuć hehe to cewki wciaz w bdb stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...