Skocz do zawartości

Poszukuję niedrogiego radia 2din z Youtubem


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co konkretnie chcesz wiedzieć? 

Początkowo korzystalem ze zwykłej kamerki internetowej, ale był problem z jej uruchomieniem po wrzuceniu wstecznego, a właściwie to z programem - za długo sie włączał. Teraz mam zwykłą kamerę cofania z sygnałem video połączona przez easy cap'a i program easycap. Zasilanie na easycapa przez usb jest przerwane przekaźnikiem, a ten włącza sie z biegiem wstecznym. I tyle - wszystko działa juz dłuższy czas. Kamere mam najtańsza, za ok 35zl, mimo to obraz jest b dobry, nawet ma podświetlanie IR i linie pomocnicze do cofania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o tablet to mogę pomóc. Sam mam już od 2 lat z kamerą cofania internetem itd. Nexus 1 lub 2

Asus Nexus 7"

 

Cześć

 

Miałbym jakiś tablet do wykorzystania tylko czy są specjalne uchwyty do zamontowania i jak go podłączyć pod zwykłe fabryczne radio które nie ma żadnego wejścia ?

 

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakis tablet możesz wykorzystać, ale co to za rozwiązanie- pęto kabli, brak auto start/off, pewnie pojawią sie  zakłócenia w torze audio

Jak chcesz zrobić tablet w aucie to asus nexus 1 lub 2. Kernel (soft)dla obu jest juz darmowy

Odpowiedzi na wszystkie pytanie sa tutaj:

https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=98965


a tak to wygląda u mnie w aucie 

pilot na kierownicy tez można dołożyć za pare zl 

 

DAC jest niezbędny zeby dźwięk byl ok

Radia słucham strumieniowo z neta, karta z pakietem 37gb z allegro za 50 zl juz śmiga ok 2 lat i ciągle mam sporo gb do wykorzystanie wiec tu nie ma problemu z brakiem radia FM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...