Skocz do zawartości

U Cober'a w wozidle...


Cober
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 245
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panie Rożek To jak akywka dla ciebie gra to powiedz ? Po co robiłeś pasywnie zwrotnice ? Jak aktywka gra to by ludzie nie robili w ogóle systemów pasywnych sam się zastanów a nie widzisz tylko A a nie widzisz B ... 

 

Kochajmy aktywke bo ona gra tak urzekająco :) :)

 

Widzisz i nie grzmisz... Tyle głuchych osób słuchało i oceniało moją aktywkę na F1 w Lublinie...

Sędzia też jakiś nie tego, skoro przyznał tyle punkciorów za sound... 

Idę zastanowić się nad swoim życiem.

 

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamusa niestety 701 miałem pod zupełnie innym setupem i w innym aucie. Nie porównam. W dodatku później wskoczyl Pioneer DEX-99rs i pod niego budowałem system od nowa. Przypadkowo trafila się sposobność zamiany 99rs na nowego H800 i to byl brzmieniowy strzał w 10.

 

Sinoff wiesz, że lubie Łódzkie spoty. Z pewnością któregoś zawitam ;)

 

Darek nie powiem Ci którą mam, być może żadną z tych. Auto kupiłem juz z obecną ramką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wczoraj podobnie było u mnie - z zapalniczki. Irytujące było, że przy rozruchu system włączał się i wyłączał...

 

Przy odsłuchach na postoju dochodziły dodatkowe pobory prądu z instalacji samochodowej, światła automatyczne itp inne sprawy jak to w passacie B6.

Zdecydowałem, że do odsłuchu audio nie chce potrzebować kluczyka i aktualnie zamontowałem przy uchwytach do kubków mały włącznik do wzbudzenia audio :)

 

Wczoraj także, w końcu udało mi się zasilić radio bezpośrednio z akumulatora kablem 2 x 4mm2 i wyciągnąć normalne gniazdo światłowodowe toslink ze stacji W505r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...