Skocz do zawartości

Glosna muzyka w aucie to buractwo!!


Nekci1985
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam mpoderatorow za to co napisze -

To forum to jakies popierdolone gowno ci kludzie to debile a moderatorzy zamiast wywalac takie debilne tematy jeszcze im przyklaskuja , przeciez tamta forum to istne www.buraki.com.pl , czytajac to az mialem ochote sie tam zarejestrowac i pojechac tym gnomom ale uznalem ze to dopiero bylo by buractwo uczestniczyc takiej dyskusji

 

A teraz szanowni moderatorzy mozecie mi dac ostrzezenie i wywalic mojego posta :niepewny:

 

pozdro dla rozsadnych ludzi

 

[ Dodano: 2009-06-07, 15:28 ]

hahahah.... nawet nie wiedzialem ze jest taka strona www.buraki.com.pl :) ale jest i dosc w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to banda ograniczonych idiotow nie potrafiaca uszanowac tego ze kazdy jest inny i kazdy inaczej podchodzi do zycia.

Podejrzewam ze ich dzien polega na klikaniu na takich forach i zajmowaniem sie zyciem innych a nie swoim.

 

A juz dam sobie reke obciac ze wiekszosc jak nie wszyscy tam nie wiedzia(mimo ze sie wypowiadaja) jakim gatunkiem muzyki jest naprawde techno i co to za muzyka.

Juz nie mowiac o tym ze prawdziwa muzyka techno i jej odmiany nigdy nie byly w polsce zbyt popularne na tle np trance czy house,a prawdziwe imprezy techno i ludzie bawiacy sie na tych imprezach nie maja nic wspolnego z vixa z manieczek scooterem i pop'em z radia ktora przez tych specjalistow(i wiekszosc spoleczenstwa polskiego) jest nazywana technem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdziwe imprezy techno i ludzie bawiacy sie na tych imprezach nie maja nic wspolnego z vixa z manieczek
Sądze że przez większość pseudo imprez takich właśnie viks wielu ma dziwne rozumienie muzyki jaką jest techno . Wiele osób zwykły dance nazywa technem a od tego nie daleko jest do Panów jeżdzących z uchyloną szybą i zimnym łokciem a wiadomo jak na to patrzy większość. Co do tamtych ludzi z tamtego forum bark mi słów na ich ignorancje i brak poszanowania dla innych zachowań. Co do hmm głośnego słuchania muzyki i nazywania tego "buractwem" nie wiem jak inni ale ja od jakiegoś czasu staram się nie grać głośno bo widzę jak niektórzy to obierają , dla wielu jest to jakiś rodzaj lansu sam nie wiem jak to nazwać a ja po prostu lubię słuchać głośno muzyki. Dochodzi teraz do takich sytuacji że jak przejeżdżam przez jakieś miejscowości jeżdżę po mieście to po prostu ściszam muzykę bo to odbierane jest w chory sposób że jak jedzie i głośno słucha muzyki to robi to celowo aby się pokazać a to mnie strasznie wku%$^$ ia :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do hmm głośnego słuchania muzyki i nazywania tego "buractwem" nie wiem jak inni ale ja od jakiegoś czasu staram się nie grać głośno bo widzę jak niektórzy to obierają , dla wielu jest to jakiś rodzaj lansu sam nie wiem jak to nazwać a ja po prostu lubię słuchać głośno muzyki. Dochodzi teraz do takich sytuacji że jak przejeżdżam przez jakieś miejscowości jeżdżę po mieście to po prostu ściszam muzykę bo to odbierane jest w chory sposób że jak jedzie i głośno słucha muzyki to robi to celowo aby się pokazać a to mnie strasznie wku%$^$ ia :)

_________________

 

Wiesz co masz racje ze ludzie tak to odbieraja ale js slucham zazwyczaj glosno muzyki bo tak mnie kreci nie lubie cicho a ze nie mam klimy to w gorace dni otwieram okno co prawda z zimnymn nie jezdze ale wsumie dlatego bo moja pozycja za kierownica jest bardziej w prawo niz w lewo :padam: pewnie gdyby bylo inaczej tez w korku bym sie oparl o drzwi lokciem czyli bylbym juz w tedy typowym idiota walacym "techno" z zimnym i lysym lbem (prawie) A wszystko to wynikaloby poprostu z tego ze mi tak wygodnie i tak lubie bo spojzmy prawdzie w oczy panienek sie raczej na to nie wyrywa a przynajmniej nie wartosciowych Wiec reasumujac ludzie patrza na to sterotypowo i to jest wkurwiajace

ja nie chce sciszac radia czy sie gotowac w samochodzie bez klimy tylko po to zeby jacys ludzie na chodniku nie mieli mnie za debila pierdole to ja tak lubie i tak bedzie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dochodzi teraz do takich sytuacji że jak przejeżdżam przez jakieś miejscowości jeżdżę po mieście to po prostu ściszam muzykę bo to odbierane jest w chory sposób że jak jedzie i głośno słucha muzyki to robi to celowo aby się pokazać a to mnie strasznie wku%$^$ ia :padam:

W du.... mam to jak ktos odbiera to co ja robie(chyba ze kogos tym uraze). Muzyki slucham dla siebie i nie mam zamiaru sciszac bo "ktos patrzy" LukeX po co ci "dobre" audio skoro go nie uzywasz?? To tak jak bys kupil BMW i jezdzil nia tylko w niedziele a na codzien mialbys "duzego" fiata (bez urazy dla posiadaczy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety to zwykle sa tzw. "cnotki nie wydymki" i Mr. Dokładnie Wyprasowani, panie i panowie "ą" i "ę" myślący że pozjadali wszystkie rozumyi że to oni własnie maja zawsze rację. Myślą, że są lubiani ale to gówno prawda...... i nie wyprowadzajmy ich z tej swiadomosci. Tyle ode mnie ale bycie troche bardziej tolerancyjnym nie boli lecz dla nich to obraza majestatu......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę "off-topowo"

Może ktoś założy temat "do wyżycia" z podpisem tematu "wchodzisz na własne ryzyko".

Niektórych pewnie takie rzeczy rażą w oczy:

popierdolone gowno
pierdole to

Nie piję tu do nikogo konkretnego, nie zależy mi też, żeby ktoś za takie słownictwo dostał warna. Uważam tylko, że to publiczne forum(mimo tego, że do działu "przy piwie" da się wejść dopiero po zalogowaniu) to może jednak należałoby zachować trochę kultury wypowiedzi, a wspomniany temat byłby do tego, żeby móc popuścić nerwy. :padam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie chce sciszac radia czy sie gotowac w samochodzie bez klimy tylko po to zeby jacys ludzie na chodniku nie mieli mnie za debila pierdole to ja tak lubie i tak bedzie !!!
o tak znam ten ból też nie dorobiłem się jeszcze klimy w aucie a lato się zbliża a tak na poważnie ja się zazwyczaj poruszam autem w okolicach gdzie większość osób kojarzy siebie nawzajem i zna takie uroki małych miejscowości , i np. jedziesz coś kupić gdzieś wiadomo słuchasz głośno podjeżdżasz pod sklep wył. radio idziesz kupować i już w sklepie patrzą się na Ciebie jakbyś z więzienia co dopiero wyszedł :D takie życie a do tego ile uwag typu "przecież ty masz swoje lata nie wypada tak grac " :D nikt nie patrzy na to pod kątem że to moje hobby :)

 

Niektórych pewnie takie rzeczy rażą w oczy:

sanders156 napisał/a:

popierdolone gowno

 

sanders156 napisał/a:

pierdole to

 

Nie piję tu do nikogo konkretnego, nie zależy mi też, żeby ktoś za takie słownictwo dostał warna. Uważam tylko, że to publiczne forum(mimo tego, że do działu "przy piwie" da się wejść dopiero po zalogowaniu) to może jednak należałoby zachować trochę kultury wypowiedzi, a wspomniany temat byłby do tego, żeby móc popuścić nerwy. :padam:

 

cursor to dział przy piwie i nie wiem jak Ty ale ja jak pije piwo to często używam takich hmm ekspresyjnych zwrotów więc sądzę że jak czasami tu się takie pojawi to nic złego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórych pewnie takie rzeczy rażą w oczy:

sanders156 napisał/a:

popierdolone gowno

 

sanders156 napisał/a:

pierdole to

 

Nie piję tu do nikogo konkretnego, nie zależy mi też, żeby ktoś za takie słownictwo dostał warna. Uważam tylko, że to publiczne forum(mimo tego, że do działu "przy piwie" da się wejść dopiero po zalogowaniu) to może jednak należałoby zachować trochę kultury wypowiedzi, a wspomniany temat byłby do tego, żeby móc popuścić nerwy.

_________________

 

masz racje nie powinienem uzywac takiego slownictwa na forum i raczej nie uzywam dlatego niue mam nic przeciwko by moj post zostal zkoszowany a ja moge przyjac warna na klate :) Ale są to słowa których uzywam na codzien by podkreslic w sposób dosadny cos co chce przekazac i w tym wypadku chcialem zwrocic uwage na moje skrajne oburzenie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tam mam gdzies lubie sluchac muzyki glosno a co ludzie na to ? u mnie na osiedlu juz sie ze mnie smiali, niedlugo jak zrobie nowa instalke to juz raczej wyzwia mnie od debili...

 

a szczerze mowiac - nie ukrywam CZASEM lubie zwracac na siebie uwage :)

 

ale mam to gdzies

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zgadzam z Rzeźnikiem, ludzie na poczatku sie smiali, wielu pewnie sobie myslalo "ale debil jedzie, jak mozna tak glosno sluchac muzyki". itp itd

A tak szczerze to gowno mnie obchodzi co ludzie sobie mysla. A dzieki CA lacze pasje z wyroznianiem sie z tlumu :]

A niech te buraki sobie mysla co chca, ja tam nadal bede jezdzil i glosno sluchal muzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...