Skocz do zawartości

Dobór Bezpieczników


Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim.

 

Mam pytanko o wybór bezpieczników na przewody zasilające za rozdzielaczem. Ale po kolei...

 

Z aku do rozdzielacze będzie szedł przewód 35mm2 z bezpiecznikiem przy aku 80 Amper. Przewód długości 6m. Następnie będzie rozdzielał się na dwa przewody po 20mm2 długości 1m które będą wchodzić do wzmacniaczy:

 

1:  Crunch GTX2400 - 1x 400W RMS który bęzie napędzał suba Ground Zero GZIW12SPL

2: Crunch GTX2400 - 2x 110W RMS do którego będą podłączone głośniki RAINBOW DL-C6.2

 

I pytanie moje jakie bezpieczniki powinienem zastosować na przewodach między rozdzielaczem a wzmacniaczami.

 

Z góry proszę o wyrozumiałość i pomoc.

 

Pozdrawiam Kunio

 


Hej wszystkim.

Mam pytanko o wybór bezpieczników na przewody zasilające za rozdzielaczem. Ale po kolei...

Z aku do rozdzielacze będzie szedł przewód 35mm2 z bezpiecznikiem przy aku 80 Amper. Przewód długości 6m. Następnie będzie rozdzielał się na dwa przewody po 20mm2 długości 1m które będą wchodzić do wzmacniaczy:

1: Crunch GTX2400 - 1x 400W RMS który bęzie napędzał suba Ground Zero GZIW12SPL
2: Crunch GTX2400 - 2x 110W RMS do którego będą podłączone głośniki RAINBOW DL-C6.2

I pytanie moje jakie bezpieczniki powinienem zastosować na przewodach między rozdzielaczem a wzmacniaczami.

Z góry proszę o wyrozumiałość i pomoc.

Pozdrawiam Kunio


Drugi wzmacniacz to Gti 2200 przepraszam za błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...