Skocz do zawartości

Alpine Iva-w202r - pytań kilka


derek81
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Posiada ktoś może instrukcje w języku polskim?

Szukałem u Nas na forum w dziale z manualami ale po angielsku tylko rzuciły mi się w oczy.

 

Po podpieciu i sprawdzeniu czy smiga i późniejszym wyłączeniu? Tryb standby świeci się biała diodka disc (jak na Foto) tak ma być? 

Chciałbym to podpiąć, tak aby wyłaczalo się wraz z wyłączeniem zapłonu, ale żeby możnaby było włączyć później bez kluczyka, da się? Bez pobierania prądu? Auto to passat b6 2008r

Na wiosnę będzie rozbudowywany system,  dojdzie procek i wzmaki.

post-3951-0-84039900-1487692980_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam np taki maly pstryczek i to nim odcinam prad od alpiny aby nie załatwic aku,da sie rowniez podlaczyc to tak aby wylaczyc po stacyjce i jak bedziesz chcial wlaczyc bez zaplonu to trzeba zamontowac ten dodatkowy pstryczek, puzniej narysuje ci schemat i podesle na pw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Chciałbym to podpiąć, tak aby wyłaczalo się wraz z wyłączeniem zapłonu, ale żeby możnaby było włączyć później bez kluczyka, da się? Bez pobierania prądu? Auto to passat b6 2008r

 

Nie da się tak zrobić, chyba że zamontujesz sobie taki pstryczek jak kolega niżej wspominał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o B6 i nie fabryczne radio po magistrali CAN. To są 3 wyjścia. Pierwsze, radio ciągle włączone więc trzeba ręcznie je włączać i wyłączać. Druga opcja wyżej wymieniony to pstryczek. Trzecia opcja to, podłączenie wzbudzenia radia pod zapalniczkę. Tak zrobiłem u siebie. Ale niestety 3 opcja ma wadę w postaci braku możliwości odpalenia radia bez zapłonu. Chodź można by zmostkować pstryczkiem.

 

edit. Ogólnie sytuacja z tym CANem jest o tyle ciekawa, że na wyłączonym zapłonie jest +12V. A po włączeniu zapłonu pojawia się około +5V. Albo mniej, nie pamiętam dokładnie, mierzyłem to rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam w takim razie na schemat od Mirka.

Doczytałem też w en mabualu, że ww. Biała diodka, o którą pytalem, sygnalizuje płytę w radyjku.

Jeśli ktoś posiada instrukcje w języku polskim proszę o kontakt :-)

Ale jaki tu schemat? Zapinasz pstryczek na czerwony kabel (zolty na stale pod aku - pamiec), wystawiasz sobie ten pstryczek gdzie Ci pasuje (ja mam w schowku luzem sobie lezy na kablu) i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...