Skocz do zawartości

Wzmacniacz Stetsom


Rekomendowane odpowiedzi

standard na każdym  forum, pytanie na pytanie ehh ludzie ludzie ;)   ( ktoś chce kupić fiata nie kup audi bo lepsze albo nie opla nie ja mam merdeceda polecam  itp ;) ) dali byście sensowne odpowiedzi nie obrażając kogoś  a nie cały czas te same standardy  a może ktoś ma fajny taki sprzęt i akurat chciał by się pochwalić i coś powiedzieć o nim to najlepiej kogoś skrytykować. a kupiłem ten wzmacniacz  bo trochę o nim słyszałem  i widziałem jak się sprawuje np 9K 9000rms nic po za tym jest to nowość wiec za dużo informacji na jego temat nie ma. każdy ma indywidualny gust. może ktoś będzie chciał zakupić taki produkt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż gdzie ktoś krytykuje, albo obraża Ciebie, jeśli nie ma tu nic obraźliwgo, to temat do kosza. Jesteś chyba przewrazliwiony. Rzeczywiście, to nie jest Forum, gdzie po fakcie ktoś będzie Cię chwalił lub ganil - masz, jesteś zadowolony, o co Ci chodzi ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jesteś jego właścicielem to zamiast pytać o opinię innych może byś wyraził swoją? Kupiłeś sprzęt a teraz pytasz innych jak się sprawuje? Nie potrafisz sam ocenić czy jak? Bo nie rozumiem zasadności tego pytania. Przed zakupem rozumiem, człowiek chce rozwiać wątpliwości i upewnić się w wyborze ale po zakupie wszystkich odpowiedzi udzielić sobie możesz sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te byki od stetsoma to sprawdzone i fajne kloce kumpel mial 7k i byl to potwor w owczej skorze. Te male konstrukcje wygladaja przechińsko i zawsze mialem z nimi problem bo czułem opór. Jakos nie umialem sie przełamać i zaufać takim cyrkom jak holywood albo wlasnie male stetsomy... do czasu gdy trafilem na dd m1c.

Ale miniature zarzuciles od 9k :)

 

Ty sie pochwal jak ten maly dzik pompuje a nie sie foszysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację ta konstrukcja mała trochę ma takie prze-chińskie wykończenie nie podobają mi się pokrętła regulacji ich wykończenie i zastosowanie zwykłych cinch rca obudowa nawet fajnie wygląda, Fajna sprawa z tymi kontrolkami a po za tym nie mam się czego przyczepić ważne ze się sprawuje ,  jak na miniaturkę 1K eq przy 80% jego wykorzystania mocy  przy głośniku Hifonics MXZ 1000rms 2x2ohm  robi dobry efekt przy długim graniu wzmacniacz nawet się nie grzeje raptem letni, ale prądu tez potrafi trochę pobrać Alternator 120A i światła przygasają na dużej mocy, jak na taki mały dzik wart swojej ceny w stosunku do mocy (w danych technicznych pisze że ma więcej RMS nawet do 1330 wat rms przy 13.8v niż to co napisane jest na obudowie czy na pudelku)   bo tego mu nie brakuje można głośnik ugotować takim małym, myślę ze mogę go polecić, zobaczymy jak będzie się dalej sprawował bo nie dawno go zakupiłem , śmieszny jest ze taki mały a ma dużo mocy jak zobaczyłem pudełko  to myślałem ze tego głośnika nie pociągnie a tu zdziwienie  . Porównać DD a Stetsoma o tych samych parametrach  to cena dd jest dużo wyższa ale DD piece tam już robią robotę są podobno dobrze chwalone. jeśli chodzi o wygląd i wykończenie to mi się osobiście podoba hifonics BRX ale tez stosunek ceny to mocy się kłania i są prądożerne coś za coś, głośniki dd tez do tanich nie nalezą ale sprzęt super wykonany.a co do holywood  to tez słyszałem różne opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...