Skocz do zawartości

Dls ra50 opinia


Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda nie konkretnie ra50, ale sam uzywam ra40 i ra10.

Co tu duzo gadac, naprawde klasa piece, nienatarczywa, ale szczegolowa gora i srednica, kontroli na dole pod dostatkiem, u mnie zostaja na dluzej.

300 watowy ra10 pedzi u mnie morela ultimo 10 (1000W RMS) i nie zauwazylem zadnych klopotow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstępnie dziś podłączyłem ten wzmacniacz do auta w zastępstwie mojego starego hifonics axi3003 i muszę przyznać że bez wiekszego bawienia się ustawieniami to dzwięk jest jak bym wogóle całkiem inny sprzęt do auta włożył. Różnica jest kolosalna nawet na samym subwooferze (as hx10sq cl) bas jest miękki w porównaniu do hifonicsa. zakup udany i zmiana na wielki plus ;) tylko jeszcze jedno pytanie do was. w tym wzmacniaczy jest 5 wejsc na chinch 1+2ch 3+4 ch i 5ch na subwoofer i pod wzmacniaczem jest przełacznik którym można ustawic ze wyjscie na sw jest z kanałow 1-4 i ten 5 jest nie aktywny albo podpinasz pod 5 osobno na wzmacniacz ta opcja jest wtedy jak masz ciecia na radiu czy jak? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodzi o sterowanie z radia poziomem suba. Czy przypadkiem filtr LPF nie jest na stałe włączony na kanał suba ? W serii A tak właśnie jest. Dobrze, że masz osobne wejście na suba, bo zdaje się były modele starsze, które miały 2 pary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahaa no w sumie nie pomyslałem o sterowaniu z poziomu radia hihi ;) jeszcze az tak nie bawiłem sie ustawieniami tego wzmacniacza ale w week mysle ze uda mi sie troszke podłubac bo musze tez wygonic swistaki z głosnikow hehe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dawalem mase najpierw z karoserii do masy chinch to jeszcze wieksze zaklocenia byly a jak dalem z radia mase na chinch to zadnej roznicy nie bylo. Ale teraz jak kupowalem ten wzmacniacz to ten gosc dal mi taki separator ktory podlacza sie pod chinch przy wzmacniaczu i wszystkie zaklocenia znikly :) a Ty poprawiales wszystkie punkty masy przy karoserii tak? Czy ktore?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...