Skocz do zawartości

Sub 10" pod wzmacniacz Sony xm-n1004


stona76
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Poszukuję suba 10" który będzie grał w obudowie zamkniętej pod wzmacniaczem Sony xm-n1004 w układzie tri mode ( moc w mostku wg.producenta 170w rms przy 4 omach przy 14.4v)

Zaznaczę że zależy mi na realistycznym dźwięku bez podbarwień i wodotrysków, poziom głośności niski do średniego .Przednie głośniki to GSM1968 grają w wytłumionych drzwiach na dystansach mdf. Samochód Mitsubishi carisma Hatchback.Muzyka której słucham folk jazz klasyczna .Budżet max do 500zł Wzmacniacz w systemie nie do ruszenia.Zaproponujcie gotowy sub lub sam głośnik, zabudowę mogę wykonać sam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś kiedyś HS'a? Cyferki cyferkami, czasami można się zdziwic, ten sub lubi prąd, a sony który ma go pędzic w nadmiarze go raczej nie posiada, to przeciez nie stary "amerykaniec". Słuchałem go kiedyś pod mostkiem 5540F i niestety szału nie było, pokazał nieco więcej zapięty pod mostek kenwooda 200T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledwie się zabuja bo ? Ma jakieś twarde zawieszenie ? Ciężką membranę ? Znam ten sub i jeśli chcesz nim robić zamieszanie, wtedy trzeba zasilić z zqpasem jak każdy głośnik. Sam posiadam sub ponoć lubiący dostać 2x więcej, jak teraz dostaje. Myślisz ze zle gra ? Brakuje kontroli ? Przecież napisal jaki poziom głośności go interesuje. Nie namawiam na ten głośnik na siłę, ale odnoszę się do Twoich teorii.

 

Z jakich lat ? Boisz się, że się rozpadnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wie co przeszedł?

Ten infinity by mi pasował ,lecz ciężko znaleźć w dobrym stanie.

Poszukałem trochę w necie i zakupiłem DLS W310 Competition w obudowie trapezowej 25l plus wzmacniacz SkyLine Storm 400 był w komplecie całość za 200zł .Na wzmacniaczach się nie znam więc się zastanawiam czy wpiąć go w mostku do suba czy raczej podłaczyc do posiadanego wzmacniacza Sony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę zgłebiłem temat wzmacniaczy i postanowiłem zmienić swój ,więc Sony dostanie syn a ja zastanawiam się czym napędzić gms 1968 mam do wyboru Alpine mrv-t500v12 i mrv-t707 B12, który polecacie do tych głośników i który z nich jest nowszy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...