Skocz do zawartości

Radioodtwarzacz z wyższej półki


flyman7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kolego flyman7

Swojego czasu zastanawiałem się nad podobną kwestią co Twoja i pewne moje wnioski są takie:

- mało nowych grajków oferujących wysoką klasę dźwięku,

- te które uważamy za uznane i oferują taki dźwięk (modele opisane przez kolegów wcześniej) wiemy, że nowe już nie są a lata lecą,

Technika się rozwija i cenimy sobie wygodę - małe poreczne i pojemne nośniki z ulubioną muzą w dobrych jakościowo formatach dźwięku. Samochodu też nie kupujemy z myslą, że będziemy nim jeździć dekadę a jak będziesz zmieniał auto, to za każdym razem będziesz kroił deskę i robił rzeźby i przeróbki, żeby wpasować stare 1 DIN?

Ja kupiłem proca DSP PRO. Z dźwiękiem robię co zechcę, kroję, stroję jak mi się podoba i jakość lepsza niż krojenie z radia. Z fabrycznym radiem i navi nic nie muszę zminiać, kombinować. Po bluetooth muza leci, z urządzenia przenośnego po cyfrze FLACki lecą, jak sprzedam auto to proca wyjmę w 3 minuty i wsadzę do następnego.

Pewnie, że fajnie byłoby mieć coś pokroju F1 w desce ale czy patrząc na to wszystko czy naprawdę warto się na to spinać? Mam kolegę, który twierdzi, że najlepszy merc to W124 i innego nowego nie kupi bo to złomy - ma takie święte prawo.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...