Skocz do zawartości

pierdoły o soudalu


zip
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zip, czytaj dokładnie co pisze cytuje :
soudal dlatego, ze w cenie za jakość nie ma sobie równych
i nie sposób tu sie z nim nie zgodzić,bo za tą cenę nic lepszego nie znajdziesz.A wykonanie całości jak najbardziej w porządku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zip, czytaj dokładnie co pisze cytuje :
soudal dlatego, ze w cenie za jakość nie ma sobie równych
i nie sposób tu sie z nim nie zgodzić,bo za tą cenę nic lepszego nie znajdziesz.A wykonanie całości jak najbardziej w porządku.

 

 

Soudal sie poprostu do tego nie nadaje nie ma odopwiednich wlasciwosci tlumacych w lecie smierdzi a w niekturych przypadkach poprostu splywa od ciepla

stp na pare drzwi nie wyjdzie duzo wiecej a jest to produkt do tego przeznaczony.

To tak jak by buty smarowac maslem zamiast pasta

tez beda sie swiecic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zip, kto Ci bajek naopowiadał że śmierdzi?

kto Ci powiedział że spływa?

chłopie ewidentnie nie miałeś do czynienia z soudalem tylko jakimś innym gównem.

Miałem soudala u siebie i nic nie śmierdziało nie spływało po dwóch latach.

 

Kumpel swoją gablotą był w grecji na wakacjach gdzie drzwi też miał potraktowane soudalem i jak wymienialiśmy głośniki trzymał się bardzo dobrze. Nie narzekał również żeby mu coś zajeżdżało przy upałach rzędu 40 stopni.

 

To że nie ma takich właściwości akustycznych to nie ulega wątpliwości bo został stworzony do czego innego ale takie bezpodstawne pisanie że soudal odpada to szok. Jak go przyklejałeś na wspomniane masło to może i odpadał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w czarnym aucie w upale rok temu jedna mata soundala sie odkleila(w drzwiach od strony klamek/zamka) i przylepila do szyby tak ze nie do konca to sa bajki.

 

Polozona byla dobrze powieszchnia dobrze wyczyszczona,rowna,dobrze docisnieta.

Tylko jeden raz tak bylo no ale bylo.

Chodz pewnie rownie dobrze moglby sie odkleic np stp roznie bywa.

Znowu kumpel ma pol auta w soundalu i od 3lat zero problemow.

Ze smierdzi to nie zauwazylem no chyba ze przy grzaniu podczas montazu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie zaraz po założeniu było czuć, ale tylko jak auto długo postało całkowicie zamknięte. Wystarczyło, że na parę sekund otworzyłem drzwi i zapach znikał :) Ostatnio, auto stało 3 dni nie otwierane to po otwarciu nic nie czułem. Moim zdaniem, na początku trochę będzie walić, bo czuć to nawet jak się powącha rolkę przed założeniem, ale z upływem czasu wydaję mi się, że ten zapach wywietrzeje i będzie coraz słabszy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soudal sie poprostu do tego nie nadaje nie ma odopwiednich wlasciwosci tlumacych

Tu zip rozwiał wszelkie niejasności.Śmierdzi nie śmierdzi,odkleja się czy nie co z tego jak nie spełnia powierzonej mu roli.Jedyny plus z tego że jak ktoś się mocno przyłoży to zamknie szczelnie drzwi(chwilowo do czasu jak któryś kawałek się nie odklei-marny klej).Niestety na tym przygotowanie drzwi się nie kończy...

...nie mówię że nikt tego nie powinien używać ale po co dwa razy robić to samo(podwójne koszty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak Przedmówca polecam Standartplast Vibroplast M1 Instaler Package 40

Dlaczego akurat 40 mat, z jednej strony jak się zrzucimy w 2/3 osoby na opakowanie zbiorcze

to nie wychodzi wcale tak drogo a jak się jeszcze dobrze popytać to można znaleźć jeszcze taniej

i wtedy mamy produkt przeznaczony do tego celu do jakiego został stworzony w rozsądnych pieniądzach, miałem to

zainstalowane w poprzednim samochodzie i nie narzekałem.

 

Moim zdaniem jakość/cena jest b.dobra

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soudal sie poprostu do tego nie nadaje nie ma odopwiednich wlasciwosci tlumacych w lecie smierdzi a w niektórych przypadkach poprostu splywa od ciepla

co tego że śmierdzi to się nie zgodzę na początku może troszkę ale nie po jakimś czasie i to nie moje zdanie bo pytałem się osób co przypadkowo wsiadały czy nie czują czegoś ... bo wiadomo sam mógłbym się przyzwyczaić. Co do tego że spływa hmm jakoś na dniach auto stało na słońcu (w cieniu było 27C więc na słońcu było o wiele więcej i w jednym miejscu zauważyłem (okolice dystansów) kilka kropel smoły czy co to tam jest ) Ale jakoś mnie nie dziwi to na obie przednie furtki sporo tego tam poszło a nie ma co się oszukiwać to nie jest coś produkowane z myślą o CA . Co innego jak taką matę postawimy na słońcu a co innego jak włożymy ją pod blachę i dodatkowo dosyć szczelnie zamkniętą .Ale tak jestem zdania że ta mata sprawdza się świetnie jak na stosunek ceny do jakości. Gdyby mój system był budowany pod kątem jakości i oparty na prawdziwie konkretnych klockach to jako wygłuszenie (bynajmniej drzwi) poszło by coś co do tego było stworzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś między 450 a 520 zależy gdzie pytasz,

pewnie szło by jeszcze taniej jak by się dobrze popytać.

 

Pozdrawiam

 

Ja też chce info gdzie za 450 vibroplasta 40 można dostać :P najtaniej znalazłem 519,jakby był za 450 to od ręki biore :D
Ja tez chce :oczami: Mogę do jednej paczki z zola, czyli dwa komplety w nasza stronę :D

kuuudlaty

Popytaj dobrze to na pewno znajdziesz dużo taniej

 

519 zl z tym się zgodzę ale czy ja mowie o oficjalnych cenach, a z reszta kto teraz kupuje po oficjalnych cenach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...