Skocz do zawartości

SKLEP CAR-AUDIO, jaki polecacie?


mizar_nt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

co do autosound:

-chcialem kupic re-audio s4 10'' wiec zamowilem, dostalem potwierdzenie ze zostalo wsyzstko przyjete itp

-tydzien nic nie dostalem wiec dzwonie " plyna ze stanow, beda do konca tygodnia "

- tydzien minal dzwonie okazalo sie ze nie przyslali, ma do mnie oddzwonic dlaczego

- nie oddzwonil wiec dzwonie dzien pozniej powiedzial ze zapomnial zadzwonic ze oddzwoni

- znowu nie oddzwonil wiec dzwonie i okazuje sie ze nie sa produkowane

- dostalem propozycje innego glosnika lepszego, drozszego po cenie hustowej

 

podsumowanie:

 

1.dostalem glosnik o 70zl drozszy to na wielki plus na prawde !!

2. wg mnie obsluga nie powinna tak wygladac... ok to ostatnia promocja z lepszym glosnikiem udala sie ale jakie to jest traktowanie klienta ze sie mowi ze sie oddzwoni ( powiedzial 2 razy ) i ani razu nie oddzwonil. w koncu juz mi bylo glupio dzwonic a to chyba sprzedawca powinien starac sie o klienta

3. ja rozumiem ze mozna miec duzo kielntow itp, ale jezeli sie o kims zapomni to po prostu trzeba probowac robic wrazenie ze jednak zalezy komus na kliencie.

 

Czy kupie znowu w tym sklepie? nie wiem.. duzo kupuje przez internet ( powiedzmy przeporwadizlem ze 100 transakcji) i pierwszy raz taka sytuacja mnie spotkala. Wiadomo o wiele lepsze mam zdanie bo zaoszczedzilem te 70zl ale jednak pewien niesmak pozostal :) Moze wlasciciel keidys to przeczyta i wezmie sobie to do serca, bo na prawde niewiele trzeba zeby klient byl zadowolony z obslugi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się decydujesz na jakiś wybrany model produktu to już raczej obojętnie gdzie kupujesz. Bo w każdym sklepie dostaniesz to samo. Tylko będzie się różniło cena i obsługa klienta.

Co do ceny warto korzystać z serwisów które porównują ceny na wybranego produktów.

A jeśli chodzi o jakość obsługi, opierać możesz się tylko naszych opiniach i własnych doświadczeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ciekawa rozmowa się wywiązała, może zrobię 2 osobne tematy z wstępem, gdzie przedstawię ich ideę i będziemy wpisywać np. w pierwszym polecane sklepy-sprzedawcy alledrogo a w drugim, gdzie lepiej unikać bo... oczywiście z krótkim uzasadnieniem, a może admin założył by osobny dział na forum?

 

sorki, może to wygląda dziwnie, ale jestem oficjalnie od wczoraj na w/w forum, ale jako obserwator to już będzie z rok - od potrzeby do potrzeby, więc proszę o wyrozumiałość, po prostu poruszyłem taki temat, bo nigdzie nie znalazłem podobnego.

 

co o tym pomyśle sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...