Skocz do zawartości

Blu-spec nowa technologia ?


mirek_smok
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czemu to kupują 

http://www.ebay.pl/itm/MICHAEL-JACKSON-THRILLER-JAPAN-BSCD2-Blu-spec-CD-/272327908165?hash=item3f68021b45:g:n8AAAOSwTZ1XoBW7


nie przetrwałą próby czasu 

To tak jak z HDCD aczkolwiek te płyty słychać że graja inaczej :P , nigdy nie nie zabijali się za dobrymi wydaniami bo tanie nie są , ostatnio moda jest na ściąganie flac takich wydań ale jakoś nigdy nie trafiłem na "grającą " wersję , a dobry japończyk to jednak gra , pytam bo chcę kupić ale nie mam pojęcia czy warto , ale widzę że sam muszę sprawdzić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

technologia dla właścicieli F1 Status...

Rzecz  nabyta możesz dołączyć do klubu .

 

 

Zamów dwie sztuki, dołożę się do wysyłki i się sprawdzi.

Ok ale z czym to porównać z aniversary czy jak się nazywała (myślę o tej 

Thriller 25to wydanie http://www.ebay.pl/itm/Michael-Jackson-Thriller-25th-beat-it-japanese-promo-/122325136399?hash=item1c7b25740f:g:-c8AAOSw2xRYYATK)? Jak na razie to ona nie ma konkurencji ale jedną mogę kupić .  Zapewne lepiej zagra od wersji z MM .

Te cwaniaki wysyłają osobne paczki jakoś nie wiedzą co to zbiorcza wysyłka już sprawdziłem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wymiatają te płytki za te kasę po prostu extra , granie jak to dobry remaster i tym w sumie są poprawione cyfrowo z fajną głębią i przestrzenią , w necie nie do ściągnięcia , tyle już sprawdzałem przez te lata i nic co gra choć podobnie nie znalazłem . Moim skromnym zdaniem warto :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...