Skocz do zawartości

Anty okazje


Abstynent
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

 


Ostatnio też twierdził że jest sprawny, a wyszło inaczej po podpięciu

 

ot zadałem takie samo pytanie

"To ja prosto odpowiedziałem . Sprzęt jest sprawny"

Według mnie nie ma sensu się w to pchać, tym bardziej że tyle sobie woła za niego i ile wciskał kitu i kręcił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czemu jest taka nagonka na naprawiany sprzęt. Jak jest naprawiony fachowo, to jego walory nie ustępują sprzętom nienaprawianym. Ciekawy jestem czy jak kupujecie używane kilkuletnie auto, to też pytacie czy nie było naprawiane, czy wystarczy że jest sprawny technicznie w szerokim rozumieniu tego słowa i nie był pospawany z elementów przystanku :).

Obawiam się, że każdy samochód w wieku kilku lat z przebiegiem kilkudziesięciu lub więcej tysięcy km, ma za sobą niejedną wizytę w nierzadko kiepskim serwisie, a do naprawy użyto niekoniecznie oryginalnych części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czemu jest taka nagonka na naprawiany sprzęt. Jak jest naprawiony fachowo, to jego walory nie ustępują sprzętom nienaprawianym. Ciekawy jestem czy jak kupujecie używane kilkuletnie auto, to też pytacie czy nie było naprawiane, czy wystarczy że jest sprawny technicznie w szerokim rozumieniu tego słowa i nie był pospawany z elementów przystanku :).

Obawiam się, że każdy samochód w wieku kilku lat z przebiegiem kilkudziesięciu lub więcej tysięcy km, ma za sobą niejedną wizytę w nierzadko kiepskim serwisie, a do naprawy użyto niekoniecznie oryginalnych części.

 

X2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ten piec ładnych parę lat temu na Allegro jako nienaprawiany, po rozkręceniu okazało się, że miała miejsce ingerencja w środku, tranzystory końcówki mocy były wymieniane, pieci wrócił do sprzedawcy. Teraz ma kolejnego właściciela, poznaje go po charakterystycznej rysie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Jesli ktos wstawil dobrej jakosci tranzystory i zrobil wszystko jak powinno sie zrobic to wzmacniacz grać bedzie jak powinien grac

Sęk w tym że dużo osób to zataja, po zakupie okazuje się że coś było grzebane i często zrobione po taniości i pchnięte w świat i potem są często problemu z takim sprzętem. Rozumie jeżeli ktoś zrobi to zgodnie ze sztuką to sprzęt posłuży długo ale nie zawsze tak jest  :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...