Skocz do zawartości

Anty okazje


Abstynent
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tak na marginesie, teraz parę osób pokazuje szemrane interesy i co nie którzy się z tego śmieją, ale nikt nie powiedział że ci co się śmieją nie wdepną ( lub nie wdepnęli) w jakieś gówno i raczej do tego się nie przyznają  :wink:  wszędzie jest jakiś podział i tutaj też niestety jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowy Rutkoś

Czekam na kolejny odcinek "Emil - łowca antyokazji"

Sorry

 

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

"Abstynent - Rutkoś antyokazji " bardziej sensownie :P

Sorry nie mogłem się powstrzymać :D abstynent to nic osobistego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co wy się tu w ogóle sprzeczacie? Śmietnik się zrobił w temacie i nic więcej z tego nie ma... 

 

Fakty są takie:

Chcesz dobry i prawie pewny sprzęt to płacisz trochę więcej i kupujesz na forum

Chcesz kupić taniej to licz się z możliwością utopienia kasy i szukaj na olx czy allegro... 

 

Temat wydaje mi się, że powinien zawierać konkretne miny w których ktoś był, sprawdził, coś jest ewidentnie nie tak a sprzedawca innym dalej ciśnie bajkę "lalka jak że sklepu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


O co wy się tu w ogóle sprzeczacie? Śmietnik się zrobił w temacie i nic więcej z tego nie ma... 
 
Fakty są takie:
Chcesz dobry i prawie pewny sprzęt to płacisz trochę więcej i kupujesz na forum
Chcesz kupić taniej to licz się z możliwością utopienia kasy i szukaj na olx czy allegro... 
 
Temat wydaje mi się, że powinien zawierać konkretne miny w których ktoś był, sprawdził, coś jest ewidentnie nie tak a sprzedawca innym dalej ciśnie bajkę "lalka jak że sklepu".

 

Taki był zamysł i to nie tylko mój ale hejty muszą być bo co niektórzy by nie wytrzymali bez gówno burzy  :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka g.wno burza? dodawałeś ludzi którzy :

 

-nie znają się a czepiałeś się byle lekko przesuniętego rca w wzmacniaczu gdzie cena za sam wzmacniacz był w miarę ok a co mówić o komplecie.

-nie chce gość odkręcać ale zaprasza na odsłuch i sprawdzenie na miejscu, gdybym wiedział ze jest nie halo to ja bym nikogo nie zapraszał 

-nie każdy się na tym zna, nie każdy w tym siedzi na co dzień tez o tym pamiętaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-nie znają się a czepiałeś się byle lekko przesuniętego rca w wzmacniaczu gdzie cena za sam wzmacniacz był w miarę ok a co mówić o komplecie.

 

Chyba ci się coś pomyliło i to grubo.

 

 

-nie każdy się na tym zna, nie każdy w tym siedzi na co dzień tez o tym pamiętaj

 

 

akurat pomyśl sobie że zdaje sobie sprawę z tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Nie wydaje mi się, ale szukaj dalej , pasuje bo bez sensu się z kimś kopać jak ktoś nie widzi swoich błędów 

 

Chyba się nie rozumiemy, w temacie mistrzowskie aukcje dodałem pewną aukcję w której opis mnie trochę rozbawił :) nie było żadnej wzmianki z mojej strony o okazji/ czy też wałku ani kompletnie niczym, koledzy skomentowali że jest to dobra okazja, ja grzecznie zwróciłem uwagę na rca bo na pierwszy rzut oka wydały mi się uszkodzone, gdzie później kolega Dan sprostował że są ok i nie było żadnych problemów, później zaczęły się docinki i jakieś zaczepki z czapki wzięte i dalej co niektórzy próbują bić piane cholera wie o co i po co, może ktoś chce się pokazać na forum ? Nie rozumie sytuacji powoli  :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie na tego sprzedawce 3 tygodnie czekam na wzmacniacz który jest zapłacony i dowiaduje się wczoraj że jest uszkodzony i mi go nie wyśle. Pewnie  trafi znów na aledrogo jako sprawny.

http://allegro.pl/super-wzmacniacz-signat-ram1-mocne-6-kanalow-i6798330320.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Temat chyba już był z tym Rockfordem, teraz cena jeszcze wzrosła o 100 zł, tylko ciekawe, czy naprawiony ? Jest ktoś chętny sprawdzić po raz kolejny ?  :hyhy:

 

https://www.olx.pl/oferta/rockford-fosgate-punch-400a4-okazja-CID5-IDmLelK.html#1204bb6931

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat chyba już był z tym Rockfordem, teraz cena jeszcze wzrosła o 100 zł, tylko ciekawe, czy naprawiony ? Jest ktoś chętny sprawdzić po raz kolejny ?  :hyhy:

 

https://www.olx.pl/oferta/rockford-fosgate-punch-400a4-okazja-CID5-IDmLelK.html#1204bb6931

Z tego co widzę to plomby w takim samym stanie jak ostatnio więc nieruszony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...