Skocz do zawartości

Anty okazje


Abstynent
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może po to żeby zerknąć czy ktoś tam nie grzebał ?

Już zara tak utopiłem kasę i to tutaj na strefie i bujałem się z fantem :)

Trzeba opisać dziada .

Ja kupuje wszystkie sprzęty na własną odpowiedzialność sprzedający opusa zaprosił cię na oględziny i odsłuch

Szukasz sprzętów za 150zl chcesz fotki i jeszcze nie może być naprawiany nie te czasy panie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gdybym miał możliwość osobiście sprawdzić nie było by pewnie tematu :)

Nic gościa nie tłumaczy.

Jak to nic nie tlumaczy.Szukajac auta tez piszesz do goscia zdejmij Pan kolo I zrob zdjecia gruboscI tarcz czy klockow jak tego nie robi??? Albo zdejmij Pan skrzynie zeby zobaczyc sprzeglo w jakim stanie jest?? Nie przesadzajmy.Tak sie wlasnie utarlo zeby zdjecia wnetrz wzmakow robic.a ciekawe przy ilu rzeczach tak marudzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet gdyby był robiony przez kumatą osobę nawet byś nie wiedział czy było coś robione czy nie, jak gośc zaprasza na odsłuch to znaczy ze sprawny i wie co ma, dlatego nie widzę sensu rozkręcania i rozbierania na czynniki pierwsze.

 

O tuż to

 

Jak to nic nie tlumaczy.Szukajac auta tez piszesz do goscia zdejmij Pan kolo I zrob zdjecia gruboscI tarcz czy klockow jak tego nie robi??? Albo zdejmij Pan skrzynie zeby zobaczyc sprzeglo w jakim stanie jest?? Nie przesadzajmy.Tak sie wlasnie utarlo zeby zdjecia wnetrz wzmakow robic.a ciekawe przy ilu rzeczach tak marudzisz.

Dobry przykład :)

 

 

Ja widzę jeden morał przestań zawracać pupę tylko zacznij kupować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie takie sprawy nie kwalifikują się do anty okazji. Może trafi się chętny na miejscu, lub z okolic, podjedzie, sprawdzi, kupi. To, że czasami ktoś nie chce wysłać, nie chce rozkręcić z różnych przyczyn, nie koniecznie uszkodzenia, to nie zasługuje, żeby ktoś z drugiego końca Polski nazwał go kombinatorem, oszustem, cwaniakiem itd. Nie każdy dotyka się śrubokręta i rozbiera sprzęt. Nie zawsze naprawę widać od strony elementów, chyba, że wymagane jest też zdjęcie od strony ścieżek  :rotfl:

 

Tutaj jest miejsce na : byłem, macałem, oglądałem - złom, albo - znam ten wzmacniacz, przeszedł poważną naprawę, sprzedający świadomie zataił, o, wtedy tak. Ja kupiłem wzmacniacz od dziewczyny, okazał się sprawny, ale weź powiedz w takim przypadku "rozkręć wzmacniacz i zrób dokładne zdjęcia środka, elementów"  :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko komuś 4 lub 6 śrubek odkręcić i cyknąć fotkę.Ale są na  świecie takie melepety co przy tej czynności łeb objadą albo telefonu z aparatem nie posiadają.

Ale tu na forum nawet ktoś złom opchnął to czego spodziewać się po allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tutaj jest miejsce na : byłem, macałem, oglądałem - złom, albo - znam ten wzmacniacz, przeszedł poważną naprawę, sprzedający świadomie zataił, o, wtedy tak. Ja kupiłem wzmacniacz od dziewczyny, okazał się sprawny, ale weź powiedz w takim przypadku "rozkręć wzmacniacz i zrób dokładne zdjęcia środka, elementów"  :hyhy:

Też bym to widział w takiej odsłonie

Jak pisze Bogusław nie zawsze widac grzebanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko komuś 4 lub 6 śrubek odkręcić i cyknąć fotkę.Ale są na świecie takie melepety co przy tej czynności łeb objadą albo telefonu z aparatem nie posiadają.

 

Ciekawe jak ktos by Ci kazal cos rozkrecic np jakis aparat cyfrowy zeby cos sprawdzic.lub inne delikatne rzeczy a ty nigdy tego w zyciu nie robiles.

Ale tu na forum nawet ktoś złom opchnął to czego spodziewać się po allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przykładu auta

Chcesz kupić auto, jedziesz do gościa oglądasz itp, chcesz jechać na stację diagnostyczną/aso tym że autem i gość ci mówi że nie ma mowy... i co bierze jeden czy drugi w ciemno ? :) 
Patryk nie wiem jak u ciebie jest ale może w twoim przedziale cenowym( klocki jakie wozisz )  nie ma wałków ani nic przekrętów ale w przedziale dla przeciętnego kowalskiego jest masa złomu który krąży po internecie i bardzo łatwo się naciąć :) 

Na forum większość sprzedających daje słowo że jest wsio cacy i dotrzymuje tego słowa a na olxie jakoś nie bardzo i można łatwo kasę utopić. 

Może się myślę, oby tak było ale po rozmowie z gościem mam mieszane odczucia. 

Tyle w temacie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nie przeginajmy z jednej w druga stronę.

 

Sam kiedyś na forum sprzedawałem fujitsuten 5000m i zagadał ktoś o foty to pogonilem go bo niem mam na to czasu za ta kasę robić i tyle w temacie. Jestem uczciwy ale akurat na to czasu faktycznie mi szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wstawiam jako anty okazję, nowe konto, z drugiego wystawiony inny przedmiot, cena śmieszna: Hifonics BXI4000D

 

http://allegro.pl/wzmacniacz-hifonics-brutus-bxi4000d-i6799562700.html

 

O, i ktoś kupił... Wcześniej wzmacniacz był na OLX za 1200 zł, ale ktoś inny go sprzedawał. Tak, czy siak, może być zgrzyt, choć nie życzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powiedzialem mu ze nikt go nie kupi po sprawdzeniu bo ewidentnie slychac uszkodzenie. Sam kanal gra ale dzwiek jest mocno znieksztalcony wiec moze to byc pierdola, ale wzmak nie jest w 100% sprawny jak pisze.

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja:

 

Witam, wzmacniacz jest 100% sprawny ? Wszystkie kanały grają czysto, równo ?

 

Mr.X:

 

Jest sprawny

 

Ja:

 

Nie chodzi, czy działa, tylko czy jak przyjadę, podłączę go na miejscu, to czy nie okaże się, że coś go boli, a będzie grał wzorowo, czyściutko itd. Żeby nie było nieporozumień.

 

Mr.X:

 

Powiem szczerze że działa

 

Ja:

 

Skoro działa, to co go boli w takim razie ? W ogłoszeniu nie ma wspomniane nic na ten temat, a same pozytywy.

 

Mr.X:

 

Tuba była podłączona i działał

 

Ja:

 

Właśnie przeczytałem coś ciekawego :

http://www.strefacaraudio.pl/topic/53999-anty-okazje/page-4?do=findComment&comment=546806

 

Mr.X:

 

Nie mogę tego wyświetlić

 
Ja:
 
Cytuję co tam ktoś napisał:
"Bylem sprawdzilem i jest uszkodzony frontowy kanał. Niezly k...s! Wie ale ciagle oszukuje! "
 
Po tym nastała cisza wręcz grobowa  :rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...