Skocz do zawartości

Anty okazje


Abstynent
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim

Chodził mi po głowie taki temat ( i pewnie nie tylko mi) by stworzyć coś przeciwnego do "Okazje na aukcjach"  mianowicie jak wyżej 

"Anty okazje"

Temat miałby zbierać zachęcające oferty z all/olxa, które kryją za sobą wałka. 

Zasady są proste, wrzucamy linka, i krótki opis, np. w aukcji napisane "piec sprawny" a po rozmowie ze sprzedającym "3 kanał ok jeden lekko uszkodzony"  :wink:

Może to uchronić nas przed wpadnięciem na minę i stratą siana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

http://allegro.pl/dls-a3-i6701633743.html

 

Uwaga na tą aukcję, gość sprzedaje DLS A3 niby na prośbę brata, który ma ten wzmacniacz od nowości i nie było żadnych problemów. Twierdzi że wzmacniacz jest nienaprawiany.

W rzeczywistości wzmacniacz jest po dość mocnej naprawie m.in. jedna końcówka totalnie wypalona, wypalony druk, wymienione wszystkie kondensatory na chińczyki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Uwaga na tą aukcję, gość sprzedaje DLS A3 niby na prośbę brata, który ma ten wzmacniacz od nowości i nie było żadnych problemów. Twierdzi że wzmacniacz jest nienaprawiany.
W rzeczywistości wzmacniacz jest po dość mocnej naprawie m.in. jedna końcówka totalnie wypalona, wypalony druk, wymienione wszystkie kondensatory na chińczyki...

 

Takie coś dostałem na @ od gościa  :wink:

 

8ba1283b52b51b9agen.jpg

 

a5560be48f7891b7gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Po krótkiej rozmowie mam mieszane odczucia, piec "sprawny" fot środka nie zrobi bo potem mu ktoś powie że rozkręcany a plomb nie ma i do tego " jak pan zapłaci to moge rozkrecic" więc ja bym nie ryzykował, bo po kupnie reklamacji nie ma :)

Emphaser ea2220D 

 

https://www.olx.pl/oferta/emphaser-ea2220d-2-2kw-rms-CID5-IDeIv4D.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi tu nie pasuje 

Posłużę się ofertą z forum 

http://www.strefacaraudio.pl/topic/27051-emphaser-ea-2220-22kw-rms/

Kolegi piec też nie ma na obudowie D a w opisie jest wzmianka że to D klasa  :wink:

Do tego po wpisaniu E EA2220D czy też bez D wujek google wypluwa to samo więc chyba to to samo albo się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość ta chyba wyczerpuje temat i rozwiewa wszelkie wątpliwości  :rotfl:

"już był oglądany przez kolegę/kolegów i nie wciskaj ludziom kitu"

 

"tak przez idote ktory podłaczył go do 200 watowego głosnika i stwierdził ze charczy wiec nie wiem gdzie lezy problem albo jestes zainteresowany albo czytaj dalej forum pozdrawiam"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, byłem, podłączałem tego emphasera, wali czerwoną lampką. Sprzedaje się już z rok.

Nie obrażając sprzedającego rolnika... jest tak uparty, że nadal twierdzi, że ma zajebisty sprzęt z Niemiec ze swojej corsy, że woła tysiaka, bo przecież u niego w aucie napierdzielał i jest "zdziwiony". ODRADZAM.

 

aha... i jest pomyłka w opisie, bo to nie jest D klasa, a normalna AB, gdzie ma on 1200w @ 2 ohm jak się nie mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.olx.pl/oferta/kick-basy-referencyjne-glosniki-car-audio-jbl-c608-gti-zwrotnice-CID99-IDjBBJt.html stanowczo odradzam. Kupiłem i zostałem nieźle wyruchany. Jeden jest ok drugi natomiast ma przebita membranę i górne zawieszenie. Dodatkowo wymieniona w nim jest linka cewka-terminal. Po podłączeniu ewidentne rozcentrowanie. Przyjmuje również znacznie mniej mocy. W ogłoszeniu nie ma o tych wadach mowy. Telefonicznie również zostałem wprowadzony w błąd. Głośniki odedlalem pieniądze otrzymałem z powrotem.

 

Sent from my Le X620 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zapamiętaj , okazje to są ale jak wy...ać kupującego.

I to tyczy się wszystkiego co używane na allegro.

Wzmaki brzęczą, głośniki charczą, radia zacinają się a później 

szukaj kogoś na końcu Polski.

Czasem lepiej odżałować i kupić nową rzecz z gwarancją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Zapamiętaj , okazje to są ale jak wy...ać kupującego.
I to tyczy się wszystkiego co używane na allegro.
Wzmaki brzęczą, głośniki charczą, radia zacinają się a później 
szukaj kogoś na końcu Polski.
Czasem lepiej odżałować i kupić nową rzecz z gwarancją.

 

Nie do końca, niedawno kupiłem piec z all, trochę ryzykowałem czy gość wyśle piec i w jakim stanie, dużo rozmawiałem z gościem na @ przed zakupem aż w końcu zaryzykowałem i gość dotrzymał słowa ze wszystkim. 

Wszystko zależy na kogo trafimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...