Skocz do zawartości

IX Piknik Letni SCA - wybór miejsca!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 598
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To ze jest 70os na danym ośrodku możliwość przyjęcia to tylko ułatwia . Kto 1 ten lepszy i chop siup wpłaty szybko sie zaksięgują i heya z tematem

Tomek chyba nie na tym rzecz polega co??? Zawsze mozesz sam pojechac gdzie chcesz i heya.Brawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej zebrać jakiś "zarząd" odpowiedzialny za przygotowanie oferty, ewentualnie dwóch, trzech i do wyboru większości potem?

To jest stałe i niezmienne, mało tego z imprezy na imprezę sprawdza się coraz lepiej... :wink2:

Podrzucajcie ciekawe miejsca a Adminek będzie wiedział jak i co zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że trzeba zrobić tygodniowy piknik :)... Nie będzie problemu z ośrodkiem... Ale kto to przeżyję... Po trzech dniach glukoze, i elektrolity dozylnie.

Jestem za, ale jak na ten moment jest problem, aby ktoś został do poniedziałku na pikniku... W niedzielę popołudniu już nikogo nie było poza osobami nocującymi. Wychodzi tak, że niektórzy zmęczeni po podróży w piątek zaraz padają, następnego dnia głowy kwadratowe, odsłuchy w połowie wypadków to chyba na niby, a jak chciałoby się napić na spokojnie w sobotę, to niby problem z powrotem. W efekcie wychodzi duży spot z noclegiem, a nie piknik. 2 noclegi na kilkadziesiąt osób i z tego powodu problem jest też z ośrodkami. To powinno być z góry założenie, że piknik jest dłuższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już urlop musisz mieć a tak niekoniecznie :) I maratonu nie będzie "Książę" nie wytrzyma tygodnia :P

TO kazy postara sie o urlop :) A tak jesli beda cztery tak jak to podsunales to i tak kazdy wraca w niedziele i bedzie tak jak Tomo powiedzial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że w wymogach był ośrodek, wyżywienie. Ale moim zdaniem, fajnym pomysłem mógłby być biwak na jakimś polu. Zrobić spota piątek,sobota,niedziela. Co wieczór ogniska z % (, na spokojnie można by obsłuchać auta. Fajna odmiana od życia codziennego, dzieci też mają być z tego co wyczytałem to dla nich "obóz car audio" może być fajną przygodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za daleko :)

To siedz w domu stary tetryku :-p

Ja wiem że w wymogach był ośrodek, wyżywienie. Ale moim zdaniem, fajnym pomysłem mógłby być biwak na jakimś polu. Zrobić spota piątek,sobota,niedziela. Co wieczór ogniska z % (, na spokojnie można by obsłuchać auta. Fajna odmiana od życia codziennego, dzieci też mają być z tego co wyczytałem to dla nich "obóz car audio" może być fajną przygodą.

Chyba nie oboz rodzinny z malutkimi dziecmi.To chyba ma byc integracja a nie survival :)

Tak się składa z obserwacji że jednak Chomiąża... Może się trzymajmy tego? Spoko tam jest.

Mnie tam pasuje tylko Kamil cos wspominal ze tam juz jest spalone i nie da rady ale to moze niech Kamil sie wypowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...