Skocz do zawartości

IX Piknik Letni SCA - wybór miejsca!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 598
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Trochę bardzo.

Nikomu sie nie dogodzi wiadome.Mnie tam obojetnie byle do 500 km bylo mniej wiecej i jestem.

 

Chomiaza tez nie byla centralnie a Ci co mieli najblizej to wogole sie nie interesowali Poznanskie i na zachod od chomiazy nie jest tak???JAk komus zalezy to przyjedzie byle bylo fajnie.

Może jednak bliżej centrum Polski   :) http://relax.shl.pl/index.html lub http://www.camargo-sielpia.pl/ 

MAti 

 

W LIPCU I SIERPNIU NIE PRZYJMUJEMY NA WEEKENDY, w tym terminie preferujemy pobyty min. tygodniowe z wyżywieniem /śniadanie + obiad/ pobyt od soboty do soboty lub niedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W LIPCU I SIERPNIU NIE PRZYJMUJEMY NA WEEKENDY, w tym terminie preferujemy pobyty min. tygodniowe z wyżywieniem /śniadanie + obiad/ pobyt od soboty do soboty lub niedzieli.

 

 

Seba musiałem nie doczytać, na sielpi jest dużo takich ośrodków coś na pewno się znajdzie . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba musiałem nie doczytać, na sielpi jest dużo takich ośrodków coś na pewno się znajdzie .

Zgadza sie tylko o to wlasnie chodzi ze w takim miejscu jak sielpia gdzie osrodek na osrodku to ciezko bedzie z terminem piatek niedziela bo wola komus na tydzien najac.ale pozyjemy zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem większość ośrodków na Sielpie dodają do oferty że:

"Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi , natomiast lubiącej poszaleć młodzieży  proponujemy  skorzystanie z oferty innych ośrodków.

Cenimy sobie spokój i  rodzinny wypoczynek ."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem większość ośrodków na Sielpie dodają do oferty że:

"Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi , natomiast lubiącej poszaleć młodzieży  proponujemy  skorzystanie z oferty innych ośrodków.

Cenimy sobie spokój i  rodzinny wypoczynek ."

 

to raczej nie będzie dobre miejsce na Spota :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm wakacje też wybierasz po przeczytaniu w jednym miejscu anonimowych opinii rodziców z dziećmi? ;) Ośrodek gości co roku sporo moto klubów, baa  robimy tam ogólnopolskie zloty pugów od 12 lat i nikt nie narzekał, bo raczej było nastawienie na ludzi i imprezę niż standard pokoju w którym śpi się te parę h(jeśli w ogóle :D)

Jedynie ostatnie 2 lata były ciut gorsze ale wtedy nie braliśmy całego ośrodka i byli też inni, ale jak się bierze cały to hulaj dusza byle domków nie spalić. Kwestia dogadania z kierowniczką.

Ośrodek hiltonem nie jest tak samo jak ten o którym wspominasz że PRL ale świetnie pasuje do formy impro spota.  Parking zamykany, domki i pawilon super do integracji. Jedynie nie mam pojęcia jak wygląda catering bo nigdy nie braliśmy tej opcji,  ale jajecznica u łysego robi robotę z kacem :)

 

Karol wspominał nawet o śląsku to też coś dorzucę;p http://www.braxton.info.pl/ ośrodek nazywa się aquaBRAX :) BRAX w Nędzy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 Karol wspominał nawet o śląsku to też coś dorzucę;p http://www.braxton.info.pl/ ośrodek nazywa się aquaBRAX BRAX w Nędzy:) 

 

 

 

 Z mi znanych i sprawdzonych to jeszcze Pławniowice pod Gliwicami ... - > też można ogień robić

 

"tym" z północy ( bez urazy chłopaki) będzie za daleko do nas, jest więcej ośrodków mniejszych lub większych.

 

U siebie też mam ośrodek przy stawku na 30 pokoi (ok. 80 miejsc, obok knajpa/restauracja z jedzeniem) tylko strony brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"tym" z północy ( bez urazy chłopaki) będzie za daleko do nas, jest więcej ośrodków mniejszych lub większych.

 

U siebie też mam ośrodek przy stawku na 30 pokoi (ok. 80 miejsc, obok knajpa/restauracja z jedzeniem) tylko strony brak.

przecież my tylko żartujemy, jasne że spot powinien być w centrum. :)

 

 

Pogryzienie przez pluskwiaki w cenie.Kolego teraz takie miejsca omija się z daleka.A opinie nie są raczej wyssane z palca.

no patrz od 12 lat średnio 80 osób od nas zostało pogryzionych tylko przez komary, ale jak tak ktoś pisze w necie to pewnie tak jest, w necie nikt nie kłamie :D

 

 

 

Kamil, ja tylko przedstawiam propozycje z praktyczną informacją niż wpisanie w google: "ośrodek w centrum polski" i wklejeniu linku to jakiegoś ośrodka nie widząc go na oczy. 

no hard feelings co na tym forum jest dość mało powszechne  ;)

pewnie coś się znajdzie a jak wiadomo przy organizacji takich imprez nie wszystkim się dogodzi :) trzymam kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"tym" z północy ( bez urazy chłopaki) będzie za daleko do nas, jest więcej ośrodków mniejszych lub większych.

 

U siebie też mam ośrodek przy stawku na 30 pokoi (ok. 80 miejsc, obok knajpa/restauracja z jedzeniem) tylko strony brak.

Bez urazy ale chlopaki z polnocy jak było w chomiazy to mozna bylo policzyc na palcach u jednej reki,mogli wykorzystac choc jak zwykle gdy blisko to malo chetnych  z okolic a jak daleko to bulwers na calego.

Pogryzienie przez pluskwiaki w cenie.Kolego teraz takie miejsca omija się z daleka.A opinie nie są raczej wyssane z palca.

Ciebie nie pogryza bo pewnie i tak nie bedziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Kamil, ja tylko przedstawiam propozycje z praktyczną informacją niż wpisanie w google: "ośrodek w centrum polski" i wklejeniu linku to jakiegoś ośrodka nie widząc go na oczy.

no hard feelings co na tym forum jest dość mało powszechne ;)

pewnie coś się znajdzie a jak wiadomo przy organizacji takich imprez nie wszystkim się dogodzi :) trzymam kciuki :)

 

Tak ja Cię rozumiem, ale luksusów nie potrzebujemy, bierz pod uwagę, że będą tutaj również dzieci i nie chciałbym, aby kogoś coś pogryzło. Rozumiem anonimowe opinie nie są miarodajne, ale jednak musi coś w tym być.

Jakbyś zwrócił uwagę są to świeże opinie....

 

 

 

Robimy w środku Polski...

Tak wiemy było też tak, ze ganiałem na Mazury, a raz miałem 30 km...

 

Skupiamy się na okolicach środka Polski....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Rozumiem anonimowe opinie nie są miarodajne, ale jednak musi coś w tym być.

 

Kamil to sie nazywa konkurencja.Co innego tak jak na stronie chomiazy sie wypowiadalismy nie anonimowo.


 

 


Skupiamy się na okolicach środka Polski....

Bierz cyrkiel rob koleczko i szukamy tylko w tych rejonach.


Kamil a dzwoniles gdzies co podalismy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz musicie wziąć poprawkę po 1) jak usłyszą jaka ilośc ma przyjechac mysle ze sie skuszą .

2) trudno przewidzieć finalna ilośc zazwyczaj Ok 70 dusz.

Zgadza sie ale tam jest max 70 i ani osoby wiecej co wtedy jak bedzie tyle co w zeszlym roku albo wiecej???

 

Poza tym oni maja agroturystyke i spanie jest nie w skupisku tylko 200 metrow od siebie oddalone.

Trzeba szukac dzwonic pytac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie powinno być takich rozmów, bo zawsze każdy wie lepiej...

Nie lepiej zebrać jakiś "zarząd" odpowiedzialny za przygotowanie oferty, ewentualnie dwóch, trzech i do wyboru większości potem?

A jeżeli ktoś by miał wtedy propozycję przedstawi ją danej grupie osób. Zrobi np sam analizę ośrodka, zadzwoni, popyta, zaproponuje i wtedy ten "zarząd" to rozpatrzy.

Znamy się wiele lat, pikników już trochę było, standardy wiemy jakie były, więc znamy oczekiwania itp. Ułatwi to dyskusję, czas, nikt na nikogo nie będzie patrzył, czekał na ruch. Kwestia, aby właściwy zespół ludzi nad tym panował. Gdzie by nie był, piknik to miejsce na wspólne spotkanie i wspólną zabawę. Zawsze panowała opinia, że nie ważne gdzie. Na pływających stawach też było fajnie, choć poziom ośrodka znikomy.

Ale to wszystko można zrobić łatwo, szybko i przyjemnie.

Potem oferta i ruszamy z listą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie powinno być takich rozmów, bo zawsze każdy wie lepiej...

Nie lepiej zebrać jakiś "zarząd" odpowiedzialny za przygotowanie oferty, ewentualnie dwóch, trzech i do wyboru większości potem?

A jeżeli ktoś by miał wtedy propozycję przedstawi ją danej grupie osób. Zrobi np sam analizę ośrodka, zadzwoni, popyta, zaproponuje i wtedy ten "zarząd" to rozpatrzy.

Znamy się wiele lat, pikników już trochę było, standardy wiemy jakie były, więc znamy oczekiwania itp. Ułatwi to dyskusję, czas, nikt na nikogo nie będzie patrzył, czekał na ruch. Kwestia, aby właściwy zespół ludzi nad tym panował. Gdzie by nie był, piknik to miejsce na wspólne spotkanie i wspólną zabawę. Zawsze panowała opinia, że nie ważne gdzie. Na pływających stawach też było fajnie, choć poziom ośrodka znikomy.

Ale to wszystko można zrobić łatwo, szybko i przyjemnie.

Potem oferta i ruszamy z listą

Chyby musialo by to byc zaczete dwa miesiace temu.Takie osrodki na weekend na tyle osob to jest ciezka sprawa bo jak juz bylo napisane kazdy woli wynajac na tydzien.

 

Dlatego ktos ma propozycje to niech najpierw zadzwoni do danego miejsca popyta i sie dowie a napewno zaoszczedzimy sobie i innym czasu i przygotowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...