Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze Subwoofera


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich Serdecznie :wink:

Obecnie posiadam Głośnik Pioneer TS W308d2 w skrzyni szczelinowej 56 l ,który współgra z wzmacniaczem Carpower Monacor d rex 1500 mono

http://amp-performance.de/1383-Carpower-D-Rex1200.html

 i przymierzam się do zmiany suba na coś lepszego i w mniejszej obudowie.Zastanawiam się głównie nad Re Audio SRX 10d4

http://allegro.pl/re-audio-srx-10d2-i-10d4-prawdziwe-basowe-mieso-i6165011361.html

Zainteresowała mnie też firma jl audio ,ale głównie na tą chwilę ciekawi mnie wasza opinia o tym Re audio ,jestem otwarty też na inne propozycje innych znanych marek ,głównie zależy mi na dobrym zejsciu ,oraz gdy trzeba to też zatrzęsie budą i zrobi fajny masaż. 

Interesują mnie głośniki 2x4 ohm ponieważ wzmacniacz wtedy odda mu trochę mocy .Zaproponowano mi również Pioneer TS W3004 spl.

Z góry dziękuje za pomoc i czekam na waszą pomoc i doradztwo 

Pozdrawiam !  :rotfl:


Dodam również że jednostka sterująca to Alpine 9812 RB i kable 35 mm2.


Proszę również o usunięcie drugiego takiego samego posta ponieważ został on dodany przez przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zależy Ci na dobrym zejściu to i dobra 10" da radę lecz jak RE to raczej z lepszej serii typu SX. Tamten z aukcji ma raptem 300rms a masz do wykorzystania wzmacniacz który napędzi głośnik koło 1kw w 2ohm także warto rozejrzeć się nad czymś mocniejszym z używek np. Pioneer ma 1kw ale to 12" i zapewne w celu uzyskania dobrego zejścia skrzynka będzie mieć ponad 50l a Ty chcesz zredukować do mniejszej obudowy. Pomyśl może o DD 610-D4 ? Osobiście mam takiego tylko w wersji 12" ale to już w skrzynce 70l ale potrafi rzucić mięsem przy dobrym wzmaku i zasilaniu :P Tam masz 600rms. Możesz również popytać o Rockforda z serii HX2 np 2210 10calowego 500rms a zejście w nim ponoć jest bardzo dobre. Ostatnimi czasy takie widywałem na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz również popytać o Rockforda z serii HX2 np 2210 10calowego 500rms a zejście w nim ponoć jest bardzo dobre. Ostatnimi czasy takie widywałem na forum.

 

W BR fajnie to gra, mimo 10" potrafi dmuchnąć  :hyhy: ( przy około 600w RMS) 

Do 60L można by spróbować HX2 12" do tego szczelina i banan gwarantowany  :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DD612 myślę, że w 60l zagra też nieźle zależy też jakie strojenie. Polecałbym Ci zrobić nową skrzynkę wedle wizji i bagażnika a bartass Ci na pewno ogarnie tak by wyszło 35Hz i 60l :) Z tymi HX2 jest ciężko a DD używek też tak dużo nie ma ;p karuzel Ci pomoże odnośnie DD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...