facebook

Skocz do zawartości

Zdjęcie

Żarówki samochodowe. Czy warto kupować górną półkę?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

#41 m2c

m2c
  • Użytkownik
  • 242 postów

Napisano 11 styczeń 2017 - 10:40

Co do Tungsramów, to jedna lampa mi pękła i nalało się wody do połowy wysokości. Jeździłem tak cały dzień a wieczorem pojechałem spawać lampę. Teraz ta lampa okazyjnie paruje. A Tungsram nadal świeci :P To było z miesiąc po tym jak zmieniłem żarówki.

Morel Hybrid 6.2 + Alpine PDX-F6   vs    2 x RE Audio SXX-10 + u-Dimension ProZ 1-3000D

#0 Reklama

• 1234 postów

Napisano przed chwilą

#42 dejson

dejson
  • Użytkownik
  • 533 postów

Napisano 11 styczeń 2017 - 11:38

Osramy night braker plus dla tych którzy mają i obecnie mieli linia plus jest najmocniejsza linia Osramy dlatego krótszy termin żywotności z względu na ich wytężona moc .... szwagier je ma w golfie mk4 drugi kaplet i dają dużo światła i sa bardzo jasne.
Ps fakt jedna po 11 miesiąch się przepalila. To samo miał znajomy w xenonach Osramy 2 lata i zanik się wypalił moment ... ale efekt na drodze oszałamiający.

<p>Alpine Baby DVA 9965,PXA H-701,Morel Supremo, Tec revelator LS 155, u Dimension proX aYa 500.24, Gzta 2500TX, Sub Bass DLS UR 10

#43 denisowiczek

denisowiczek
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 11 styczeń 2017 - 21:57

Jakbyś się zdecydował na tańsze to nie polecam Narva h7 range może dają ładny efekt, ale na mokrej nawierzchni straszna słaba widoczność

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych