Skocz do zawartości

DD, Pioneer 80PRS, Audio System, Vibe - całe moje car audio :)


invalid
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do sprzedania cały sprzęt, który mam w sygnaturze, plus kilka innych fantów.

Stan klocków co najmniej dobry / bardzo dobry. Ceny podane z wysyłką kurierem, możliwe allegro, pobranie niemożliwe :)

Na początek:

 

  • Pioneer DEH-80PRS - mam je od nowości, w komplecie wszystko co było w momencie zakupu czyli radio, panel, półkieszeń, ramka, etui od LG (w oryginalnym panel sobie latał i zamykanie nie było zbyt pewne), mikrofon BT, mikrofon od ustawień dźwięku, kostki, klucze, instrukcja PL, papiery, pudełko, pilot i dodatkowe dwa piloty na kierownicę, CD-SR100 z uchwytem (który ma pęknięty pasek, zastąpiłem go czarną izolacją) i CD-SR-110, no i oczywiście pudełko. Cały komplet posiadam od 2012r. Stan panela bdb, nic nie było naprawiane. Cena 1000zł.

 

  • Zestaw przedni Audio System składający się z 2szt wooferów HX 165 Phase, 2szt HX 165 Dust, 2 zwrotnice FWHX i 2szt tweeterów HS 28 Vol. Wszystko jest w dobrym stanie, na tweeterach troszkę schodzi farba - działanie promieni słonecznych. Cena za całość 2200zł.

 

 

  • Vibe Bass Generator czyli aktywna zwrotnica LPF z regulacją level, boost, LPF freq, boost freq + generator 30-300Hz z regulacją częstotliwości i poziomu. Możliwe rysy na obudowie, w zestawie przycisk uruchamiający generator, papiery i pudełko. Cena 200zł.

 

Na razie kilka zdjęć, wkrótce dodam kolejne pozycje.

post-635-0-38281900-1480268172_thumb.jpg

post-635-0-63542400-1480268182_thumb.jpg

post-635-0-12634500-1480268192_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...