Skocz do zawartości

Jesteś nowy, więc tutaj się witamy... Czytaj pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, dziękuję za przyjęcie do grupy.

Chcę szukać tutaj porad dotyczących mojej pierwszej instalacji w starym busie - VW Transporter T3.

Założyłem przód i tył głośniki Morel Maximo 6.2 (dwudrożne na zwrotnicach), do tego Crunch GPX1200.4., oraz do Subwoofera (nad którym na razie myślę) GPX 600.2.

Teraz muszę znaleźć odpowiednie radio. Chciałbym 1 din, bo to stare auto, jednak głębokość przestrzeni do mocowania jest dosyć mała, dlatego najlepiej by radio było nieco krótsze, by zmieściły się cinche. Radio musi mieć 4 wyjścia RCA.

Najbardziej podobają mi się stare radia, typu Blaupunkt SQR 49, albo stare Alpiny z zielonymi przyciskami :) Jednakże w dzisiejszych czasach trzeba mieć usb, więc jeśli stare radio to powinno mieć możliwość dołożenia emulatora. Ostatnim wymogiem jest sterowanie z pilota lub kabla - kiedy dzieciaki jadą z tyłu, muszą zmieniać utwory, inaczej odrywają mnie strasznie od prowadzenia auta. 

 

Może ktoś coś poradzi/podpowie.

 

Z góry dzięki i pozdrawiam wszystkich !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

W sumie jeszcze się nie przywitałem :D .Michał ,od 2007roku mieszkam w Irlandii . Posiadam Scenica 3ph2 z delikatnym modem jeżeli chodzi o audio ,to znaczy seria+ góra bose oraz megane2ph1 grandtour. Obecnie modzę to drugie aby podróż odbywała sie w atmosferze fajnego grania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich serdecznie,

drodzy forumowicze, na wstępie zaznaczę że w tematyce car audio jestem laikiem nie mniej jednak moje ucho podpowiada, iż posiadana przeze mnie Toyota Avensis z 2018 kombi ma okrutnie słabym system audio (charczenie, płaskie brzmienie, brak głębi....). Dlatego też zainteresowany jestem zleceniem wykonania instalacji wyciszającej drzwi wraz ze zmianą głośników + wzmacniacz w ww. aucie lub wykonaniem tego projektu własnym sumptem.

Pozdrawiam

Paweł

Warszawa

 

Pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...