Skocz do zawartości

Jesteś nowy, więc tutaj się witamy... Czytaj pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Cześć, jestem Marcin. Pochodzę z okolic Sanoka. Tematem samochodowego audio zainteresowałem się stosunkowo niedawno. Wcześniej uważałem, że samochód nigdy nie będzie pokojem odsłuchowym i nie warto pakować kasy w nagłośnienie.

Powoli jednak modyfikuję posiadany sprzęt w moim Fiacie Panda. Sporo czytam i zapoznaję się z panującymi zasadami. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem Robert i mieszkam w Bydgoszczy. Zaglądałem kiedyś na forum, jednak dopiero założyłem konto. Zabawę z car audio zacząłem około 11 lat temu, jednak sprzętu za bardzo nie zmieniałem. Przez bardzo długi czas jeździłem w E34 z jednostką Alpine 137BTi, głośnikami Morel Tempo 6 + u-Dimension Jr 4.300, Hertz ES300 + Genesis Dual Mono. Obecnie chciałbym nagłośnić BMW E38 i E34 i dokonać parę zmian w posiadanym przez siebie sprzęcie oraz zakupić nowy. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek, Trójmiasto, pacjentem Fabia 3 w kombi, w której to mam nadzieje z pomocą forum zagra muzyka. Pierwsze moje nowe auto, po 4 latach wdarło się zużycie moralne w związku z czym podniosłem moc, następnym etapem będzie a właściwie już pomału jest wyciszenie auta oraz montaż głośników, wzmacniacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Mam na imię Karol. Moje wozidło to Civic UFO HB :) W planach lekkie modyfikacje audio żeby usprawnić słabą fabrykę w tym aucie. Mieszkam w Tychach. Rejestruję się bo chcę sam podłubać przy aucie i brak mi wiedzy w tym temacie, liczę na wasze doświadczenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowy chciałbym podpytać o radio 2din może jakieś polecicie, nie musi mieć navi wole żeby lepiej grało


Witam, mam na imię Wojtek , a pomykam mitsubishi outlander  i chciałem coś pozmieniać z graniem  chciałbym podpytać o radio 2din może jakieś polecicie, nie musi mieć navi wole żeby lepiej grało

Głośniki mam i planuje je założyć- focal k2 165kp i je planuje na przód ,wzmacniacz steg k4/01 ,sub orginalny rocforda planowałem zostawić tyle że zmoskować 2kany i podpiąć do stega , natomiast tył pozostawić bez zmian jest on rocforda i jest podpięty pod orginalny wzmacniacz. Ktoś może bardzo prosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahoy, trafiłem do Was po kilkutygodniowym studiowaniu facebookowych grup... Jednak po tym czasie stwierdziłem, że forum to jednak forum. Może jestem staromodny już jak na dzisiejsze czasy :D a coś o mnie z podstaw, to od urodzenia mieszkaniec Gdańska, Michał lat dziś wybijające 31 :| przybywam z zamiarem edukacji przy jednoczesnej modernizacji audio w bmw e46 coupe - moja zabawka z racji wieku i prostych rozwiązań służąca mi do grzebania wszelakiego, może nie ideał do akurat car audio ale kolejnego auta pod głośniki kupować nie chcę, do tego poziomu mi brakuje jeszcze lat świetlnych ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Nazywam się Albert ale drugie imię też mam ciekawe. Urodziłem się w Pile i od tego czasu z 9 mieszkań miałem także jestem mobilny. Wpadłem trosze z zakupem auta które okazało się powypadkowe i ma centymetr szpachli na progach. Kochana Alfa Romeo GT 1.9 JTDm. Silnik fajny niestety naprawy troszkę obciążają kieszeń. Lubię dobrej jakości dźwięk pochodzący z głośników i nie zależy mi na mocy. Sprzęt kupiony :

4 metry pianki i maty butylowej do oklejenia boczków i drzwi

Głośniki u dimension el comp 6

Piecyk morel mps 4.400

Sub focal Bomba BP20

Z racji że jestem laikiem, gdy już chciałem montować sprzęt okazało się że moje radyjko Alpine cde 133bt ma 1xrca a potrzebuje 3xrca :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam na imię Karol mam 32 lata i mieszkam w koluszkach. Na forum zaglądam od jakichś 3 lat i dzięki wam sporo się nauczyłem. Na forum zalogowałem się ponieważ szykują mi się droższe zakupy w car audio i mam nadzieje że któryś z forumowiczów pozwoli posłuchać swojego naglosnienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem Łukasz z okolic Krakowa. Mam Hondę Civic Tourer z zestawem audio:

Dźwięk generuje fabryczna jednostka Honda Connect. Z przodu zamontowane zostały GLADENy RS 165 (woofery + tweetery), z tyłu pozostały fabryczne coaxiale 165mm, w schowku bagażnika siedzi sub GLADEN RS8 w zamkniętej skrzyni 12 litrowej, zasilane są wzmacniaczem MOSCONI d2 80.6. Wszystkie drzwi wyciszone matami bitumicznymi. Lubie czyste brzmienia z precyzyjnym basem i nie tylko... ;-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, zerkam na forum sporadycznie od chyba roku, ilekroć najdzie mnie na jakieś zmiany sprzętu w aucie. Car audio zaszczepiłem się chyba w 2004r jak za pierwsze zarobione w kuchni pieniądze wpakowałem Mamie do Corsy B radio NakCD300, zestaw dwudrożny z subem i dużego wzmaka na pół fotela, całość rozsadzała tą małą skorupę od środka. Teraz w 3 już aucie ulepszam w miarę możliwości jednak od początku trzymam się jednego producenta odtwarzaczy z nadzieją że wkrótce trafię CD700, tak samo głośników a eksperymentuję tylko z wzmacniaczami które po prostu się psują.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem sobie taki Damian co jest dyslektykiem hard lv a na tym forum nie podkreśla błęduw wiec prosze nie skamleć bo nie moja wina żem się ułomny urodził hyhy ,poza tym mam 36lat więc już raczej poważniejszy nie będę:) auto moje to vw bora sedan.

Chciałbym żeby w tym aucie bass zagłuszył resztkę moich szarych komurek .pozdo600v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...