Skocz do zawartości

Jesteś nowy, więc tutaj się witamy... Czytaj pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć proszę o pomoc w podłączeniu wzmacniacza z głośnikami w BMW f31.Wzmak Mosconi Gladen 120.4 głośniki to audio system BMW x 200 Evo plus.

 

Sygnał do wzmaka wziąłem z kostki idącej do subów i połączyłem z wzmakiem.

 

Z wzmacniacza poprowadziłem  kable do subów pod fotelem... I kable do midrengow....po wlaczeniu wzmak nie włącza się. Cisza...co źle zrobiłem???

 

Robiłem też mostek podłączając plus do rem...na wzmacniaczu zapaliła się zielona dioda...ale głośniki nadal cisza...czy możecie mi pomóc?

 

Pozdrawiam

 

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witajcie :) 

Mam na imię Łukasz, obecnie pracuję i mieszkam w Holandii(Tilburg) a pochodzę i spędzam urlopy w Czaplinku (Zachodniopomorskie) Lubię dobry dźwięk, czystą górę z mocnym basem. Stereo w domu już poskładane Yamaha as-701 z Heco Aurola a teraz czas przyszedł na montaż caraudio dla Golf 7 z 2016 roku

Budżetu nie określam bo chciałbym najlepszy sprzęt w stosunku ceny do jakości. Planuję zrobić wygłuszenie na matach STP gold, dołożyć wzmacniacz, zmienić głośniki i wsadzić suba w koło zapasowe - koło zapasowe do wyrzucenia :D

Zostaję przy oryginalnym radiu ponieważ ma dobrą funkcjonalność i wygląd. Poszukuję dobrego wzmacniacza z wejściem HI-low do którego chcę na nowo zakuć przewody z kostki by szły prosto do wzmacniacza. Dodatkowo programem VCDS można zmienić siłę wyjścia sygnału aby orginalny wyjście było bardziej low i dawało mniej szumu i zniekształceń a wzmacniacz niech to wzmocni i napędzi głośniki :D

Liczę, że na tym forum znajdę odpowiedzi i mam nadzieję, że również mi pomożecie bo sporo czytałem ale panuje tu trochę chaosu i robi się w głowie mętlik :D

Pozdrawiam, miłego odsłuchu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji iż poprzedni taki temat zaginął w czeluściach internetu po ataku botów i są kłopoty z jego odnalezieniem (jak znajdziemy, to się połączy oba tematy) , to w tym zastępczym temacie się witamy i piszemy krótko o siebie . Wiadomo pełnych danych osobowych nie wklejamy ale podanie  imienia , miejscowości skąd jesteś (umieszczenie też tego w sygnaturze), jakie masz autko które chcesz nagłośnić i informacji jak na nasze forum trafiłeś chyba nikogo nie zabije, a ułatwi ewentualną pomoc w Twoim problemie.   

 

PS: proszę pamiętać też iż "list powitalny" jaki dostałeś emailem po rejestracji jest bardzo ważnym przewodnikiem i koniecznie trzeba go przestudiować! 

Cześć wszystkim. Mam na imię Oskar, mam 20 wiosen. Moim samochodem jest M-B W208 z 1999 320. Czytałem na temat CA, ale jednak brak doświadczenia powoduje, że chciałbym zasiegnąć porady specjalistów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Dominik, car audio, fascynuje mnie od dawna, ale mało doświadczeń jak do tej pory.

Jeżdżę starym Superbem (2004r). Wywalony oryginalny zestaw. Wygłuszone drzwi bitmatem 2,5mm (blacha wewnętrzna od str. boczka  i od strony komory w drzwiach). Radio Alpine cde178bt. Z przodu Eton MAS 160 puszczony pasywnie na kablach 2,5mm MELODIKi, z tyłu Rockford Prime R1S412 ,wszystko napędzane starym Hifonicsem ZX3 6404i. Gra miło, szczególnie przód - duża szczegółowość i przejżystość, sub - mam wrażenie że trochę bałaganu robi, może trochę dlatego, że kabina jest oddzielona od bagażnika blachą (siedzenia się nie składają). W kwestii strojenia jestem totalnym laikiem, robię tak żeby było "lepiej na ucho", jak poprzednicy chciałbym się czegoś więcej dowiedzieć o car audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Andrzej z Wawy :)

Trafiłem tutaj trochę przypadkiem. Nie jestem audiofilem, ale mam nadzieję znaleźć tutaj informacje w interesującym mnie temacie stacji multimedialnej do Corolli E16 po lifcie. Niestety wstępne przeszukiwanie Internetu nie wykazało zbyt dużej ilości informacji na ten temat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, mam na imię Patryk. Mam 20 lat, jeśli chodzi o car audio, to jestem laikiem, lecz nieco już wiem ;) Planuje w swoim A4 b5 z 96 roku zrobić nagłośnienie, żeby cieszyło ucho podczas jazdy. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie jestem nowym użytkownikiem tego forum. A Co mnie tutaj sprowadza a mianowicie Posiadam Forda Focus mk1 i poszukuję niedrogiego radia 2 DIN z Android auto takiego jak mają ówczesne samochody. Nie koniecznie musi to być połączenie bezprzewodowe ale jak będzie to będzie to miły dodatek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakże regulamin to rzecz święta, tym oto krokiem chciałbym się uroczyście przywitać.

 

WITAM!! DZIEŃ DOBRY!! CZEŚĆ!!

 

Stary już jestem. Jeśli nie na zewnątrz to na pewno w środku:-). Nie przeszkadza to jednak w zwacaniu się do mnie po imieniu. A imię moje to Jakub. Ale żeby nie było tak oficjalnie to bardzo mi będzie miło jeśli będziecie zwracać się do mnie Kuba.

 

Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Nazywam się Paweł, mieszkam w Gdyni, jestem marynarzem. Od trzech lat ujeżdżam Kia Optima JF 1.7 141 kM sedan. Z auta jestem bardzo zadowolony, jednak chciałbym zmienić w niej audio, stąd moja obecność na tym forum.

 

Za gówniaka moim pierwszym samochodem była Astra F w którą wpakowałem sprzęt przewyższający jej wartość. Nostalgłem... Chciałbym aby moja Kia grała dobrze.

 

Interesuje się zegarkami naręcznymi. 

post-27283-0-65697200-1612533790_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam na imię Piotrek, jestem stary i mam stary samochód  e34.

Nigdy nie miałem car audio ale zacząłem czytać forum ,

zmieniłem radio na  alpine było lepiej, zmieniłem głośniki na Audio System znowu lepiej

dołożyłem wzmacniacz phoenix gold potem RF 4004 i znowu lepiej.

i został tylko sub. (i nic więcej nie robię, obiecuje)

jako że mam mało czasu i pieniędzy, będę was prosił o pomoc w zaprojektowaniu subwoofera bo nie czuję jak chodzi podwójna stopa jak słucham Sepultury.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nazywam się Sylwester mieszkam w Koczale woj. Pomorskie. Moje auto to Audi a6c5 2.4 2004r. Na forum trafiłem przez wyszukiwarkę Google ponieważ mam problem z nagłośnieniem w ciężarówce.

Witam nazywam się Sylwester mieszkam w Koczale woj. Pomorskie. Moje auto to Audi a6c5 2.4 2004r. Na forum trafiłem przez wyszukiwarkę Google ponieważ mam problem z nagłośnieniem w ciężarówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Mam na imię Marcin, jestem z Warszawy, mam 44 lata. Samochód który chcę nagłośnić to Audi A4 B6 cabrio. Na razie mam podstawy wiedzy (FAQ Nazara, trochę tematów z forum). Na forum trafiłem szukając przydatnych informacji.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...