Skocz do zawartości

Jesteś nowy, więc tutaj się witamy... Czytaj pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witajcie,

Mam na imię Darek i jestem z Łodzi. Od ładnych paru lat siedzę trochę w audio ale nie car tylko home. W domu mam całkiem sympatyczny zestawik a ostatnio zacząłem się interesować CarAudio i chcę coś zrobić z moim Bose w Audi A6C7 polift, bo gra fatalnie niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Nazywam się Maciej, mieszkam w Gliwicach, jestem lekarzem. Trafiłem na forum szukając w sieci informacji na temat sprzętu i instalacji car audio, w poszukiwaniu jeszcze większej ilości informacji;) Aktualnie pracuję nad nagłośnieniem w niedawno nabytym Subaru Outback (3. gen, 2008 r.). Kiedyś byłem przez kilka lat szczęśliwym posiadaczem klasycznego już Paseratti B5FL kombi, w którym fantastyczne nagłośnienie zrobił Pan Józek Wężowski z gliwickiego Audiomaniaka. Jestem przekonany, że znajdę tu u Was odpowiedzi na moje pytania i wątpliwości i porady co do dalszych zakupów i instalacji. Zdrowia życzę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, Kamil z tej strony .

Posiadam honde accord 7 z 2007 Roku .niedawno zainstalowalem moj sprzet grajacy ,nowe radio,wzmacniacz , glosniki ,wygluszenie itp...

Zabieram sie do regulacji zestawu.

 

Pozdrawiam

 

 

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczów.

 

Na imię mam Radek, za mną już 36 wiosen.

Bardziej udzielam się na forum marki pojazdu, którym się poruszam, ale z uwagi na chęć poprawy brzmienia audio w moim wozidle zapewne będę starał się korzystać z pomocy bardziej doświadczonych.

 

Do tej pory "poprawa" car audio wiązała się dla mnie ze zmianą HU i/lub głośników w drzwiach :wink2:

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

  Jestem z Jeleniej Góry i mam 36 lat.  Zupełnie przypadkowo zainteresowałem się tematem car audio gdy lewe głośniki w VW golf5 przestały grać a w procesie weryfikacji okazało się, że cały system wraz z radiem to szrot. Staram się zmontować coś akceptowalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Mam na imię Michał, obecnie mieszkam w Holandii. Jestem początkujący w CA. Zrobiłem kiedyś instalacje w Mitsubishi opartą na Alpine CDA105E, wzmak Alpine 4ch ale nie pamiętam jaki, przód AS X-ion 165 i sub AS X-ion 12plus w cl. Sub był ok ale spier....łem wygłuszenie drzwi i reszta grała jak ...

Auto jakie chce obecnie nagłośnić to Focus mk2 po lifcie (kombi), radio Kenwood DMX5019DABS. Gdzieś tam leży stary wzmak RF punch100a2 25W przy 4ohm więc wypróbuję go do fabrycznych głośników po wygłuszeniu drzwi (niby mają 20W). Z czasem przyjdzie coś sensownego (mam nadzieję). Planuje mały w rozmiarach wzmak Kenwood KAC M3004, jakiś zestaw odseparowany co by dobrze zagrał pod nim i małego suba 8cali np AS HX08SQ w BR o ile ten wzmak da radę lub coś podobnego.

Czekam na materiały do wygłuszenia drzwi i dystanse mdf.

Interesuje mnie SQ do muzyki od rock/metal po hardstyle/hardcore (co do niskich tonów to nie musi to rzucać mięsem, tylko żeby były wyraźne i przyjemne po prostu ciepłe brzmienie).

Studiuje w tej chwili faq Nazara i później resztę z e-maila powitalnego.

Z czasem pojawią się zapewne pytania co i jak, ale to później. Najpierw trochę teorii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

od kilku miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem Forda Focusa 2017. Wszystko jest super do czasu, aż nie włączę muzyki i tych daremnych, fabrycznych głośników - masakra.

 

Mam nadzieję znaleźć tutaj pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...