Skocz do zawartości

Jesteś nowy, więc tutaj się witamy... Czytaj pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

Cześć!


Mam na imię Antek


Mieszkam w centrum Polski.


 


Motoryzacją interesuję się amatorsko, no ale jednak to jest temat, który nie jest mi obojętny :-).


W car-audio jestem zielony:-(


Oczywiście lubię jak dobrze gra, a jak źle gra to bardzo mnie to denerwuje, choć na stricte car-audio to może przyjdzie czas odrobinę później, bo w tej chwili chciałem Was poprosić o pomoc w pokrewnym temacie - tzn. wygłuszaniu, bo też bardzo mnie denerwuje, jak w samochodzie jest subiektywnie nieakceptowalny hałas .


Obecnie w posiadaniu seat altea.


Chciałbym dowiedzieć się więcej od Was jak osiągnąć dobry efekt.


Pozdrawiam serdecznie!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czesc, nazywam się Kuba. Jestem w Warszawy.

Jakiś czas temu zacząłem swoją przygodę z car audio. Były to wyjątkowo amatorskie początki. Teraz, po zmianie samochodu na wymarzony, postanowiłem zająć się tym jak należy. Tzn. szukać źródeł gdzie mogę się czegoś nauczyć, bo moja wiedza jest nadal bardzo uboga.

Muzyka jest ze mną przez większość czasu, który spędzam w samochodzie. Stąd pomysł na rozbudowę swojego systemu.

Mam nadzieję, że nauczę się od was solidnych podstaw. A potem będę próbował kombinować po swojemu.

 

Pozdrawiam wszystkich, do usłyszenia w postach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Z tej strony Łukasz z Gdańska. Finalnie po kilku latach (w kolejnym aucie od zakładanego) za namową Getiza zdecydowałem się na instalacje. Wcześniej było w planach BMW E36. 

Sytuacja się zmieniła i dwa lata temu wylądowałem z moją Fabią 2 Kombi z silnikiem 1.2 (póki co  :wsciekly: ). Dziś postaram się założyć temat gdzie wrzucę obecny stopień prac. 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) Kłania się Jacek, lat 36, z Wrocławia. Na co dzień pracuję z domu, więc autem jeżdżę rzadziej od przeciętnego Kowalskiego, jednak w trakcie wypraw i przejażdżek muzyka odgrywa dla mnie bardzo duże znaczenie. Słucham rytmów różnej maści, ale od zawsze mam słabość do basu. Aktualnie przemieszczam się Focusem mk1 z fabrycznym nagłośnieniem, więc przydałby się drobny upgrade ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...