Skocz do zawartości

Jesteś nowy, więc tutaj się witamy... Czytaj pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, Łukasz z Białej Podlaskiej, rok temu kupiłem wymarzone E46 330Ci z nagłośnieniem Harman/Kardon, niestety jest to nagłośnienie przereklamowane i sprawiające problemy dlatego właśnie postanowiłem włożyć odseparowany zestaw na przód + skrzynie do bagażnika a że w temacie car audio jestem zielony więc liczę na pomoc. Gdyby ktoś potrzebował dysponuję kompem do diagnostyki BMW INPA + NCS jeżeli ktoś umie i chciałby sobie coś zaprogramować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witajcie

.. mam na imię Mariusz. Posiadam Golfa GTI z 2005r. i w nim będę próbował zbudować fajne nagłośnienie. O CarAudio chyba minimum pojęcia mam ☺ i sądze że dzięki Wam uda mi się zbudować fajny projekt.

Pozdrawiam z Norwegii ( rodowicie Lublin ) ☺ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

nazywam się Adrian, lat 30. Pochodzę z okolic Hrubieszowa, od 3 lat mieszkam w Krakowie. Na trop forum naprowadził mnie wujek Google i od jakiegoś czasu studiuję temat car audio, wciągnęło mnie to. Auta jakie czekają w kolejce po lepsze nagłośnienie to moje BMW E30 sedan z 86 r. i siostry Audi A3 8L w wersji 3-drzwiowej z 98r. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Jestem Maciej. Mieszkam w Chodzieży. Posiadam Suzuki Jimny, przy którym obecnie doszedłem do etapu konfigurowania audio. Samochód posiada trzeszczące, częściowo niedziałające głośniki i radio odbierające jedną stację. Kupno nowego radia przyszedł dość łatwo. Dylematy pojawiły się przy wyborze głośników. Trochę poszperałem w sieci i znalazłem to forum.

 

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Jestem Tomasz, mam 33 lata. Mieszkam w miejscowości Marciszów. Na co dzień poruszam się wehikułem co się zwie VW Golf Plus 1.6 benzyna. Będąc szczerym w temacie car audio jestem zielony jak trawa na wiosnę, ale uwielbiam słuchać muzyki. Płyt słucham w aucie, bo to jedyne miejsce gdzie mam radio z CD. Moje kino domowe nie posiada czytnika CD, więc w dobie spotifajów i innych tajdalów, korzystam z rzeczonych serwisów. Dodatkowo uprawiam dużo sportu, lubię czytać książki - główni fantastyka. Będąc użytkownikiem forum mam nadzieję poszerzyć wiedzę na temat sprzętu audio. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, nazywam się Tomasz, lat 29,pochodzę z Gliwic :-) Na to forum trafiłem z "elki" kilka lat temu, teraz postanowiłem się zalogować i będzie mi bardzo miło móc podjąć dyskusje z Wami :-)

Autko które obecnie mam zamiar nagłośnić to Mercedes W220 S320.

Przygodę z audio zacząłem około 2006 roku. Pierwsze projekty na sławnych wtedy Lanzarach Max12, Jbl P1222 itd. Czasu troszkę minęło to i gusta się zmieniły.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam na imię Rafał, lat 34, pochodzę z Nysy (Opolskie) i aktualnie mieszkam w UK - Southampton. Zarejestrowałem się na forum ponieważ postanowiłem zmienić samochód i wrzucić tam lepsze granie niż fabryczne. Będzie to moj pierwszy upgrade i potrzebuję zorientować się w temacie. Samochód to Citroen Dispatch i używany będzie do pracy z oddzieloną sklejką budą od kabiny, na pace będą narzędzia. Samochód już wygłuszyłem, teraz czas na kupno/montaż car audio, zatem biorę się za dokształcanie w tym temacie i liczę na porady. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

Mam na imię Dominik, mieszkam w Dąbrowie Górniczej. Autko którym poruszam się od 3 lat to Astra H z 2009 roku z silnikiem 116 konnym więc demon prędkości to nie jest ale mam zamiar pojeździć nim jeszcze parę lat bo jest w całkiem niezłym stanie dlatego też powolutku będę próbował popracować nad jego nagłośnieniem.

O car audio nie mam zielonego pojęcia i tutaj chyba nic więcej dodawać nie muszę heh ;d

Na forum trafiłem szukając informacji o wyborze jednostki sterującej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na imię Piotr. Fascynuje mnie dobre jakościowo granie. Mam nadzieję że tutaj znajdę odpowiedzi na wiele pytań.

Buduję teraz instalację w fabia1 A właściwie już to zrobiłem. Teraz poprawiam to co mnie się wydaje do poprawy. Instalacja składa się z

JVC KD AVX33

JBL PX 300.4

INFINITY-KAPPA-65.7CS WOOFER

HIFONICS VX5.2E TWITTER

JBL GTO 1204BP

Obecnie woofer chce wyciągnąć do przodu bo oryginalnie jest cofnięty 4 cm w głąb boczku i gra częściowo w nim

Moje pytanie to czy stworzenie pierścienia głębokość łącznie 7 cm nie zepsuje finalnie brzmienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam na imię Rafał i jestem szczęśliwym posiadaczem Volvo V70, w którym chciałbym poprawić trochę audio. Auto ma zostać zachowane w klimacie, więc chciałbym zacząć od wymiany przednich głośników. Za wszelkie wskazówki z góry dziękuję.

 

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie. Mam na imię Marek, jestem z Warszawy. Przygodę z Car Audio zacząłem już parę aut wcześniej, ale nigdy nie było to nic konkretnego. Zawsze jakaś zbieranina przypadkowego sprzętu.

Obecnie poruszam się Dodge Grand Caravan'em i chciałem, aby w nim pożądnie grało.

Niestety metodą prób i błędów spaliłem już trochę sprzętu, wydałem trochhę grosza, a efektu nimo

W ten sposób znalazłem się wśród Was z nadzieją że się czegoś nauczę (to napewno) i zbuduję coś co w końcu będzie odpowiadało moim uszom.

Diękuję za przyję i Pozdrawiam Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam na imię Krzysiek,

Pochodzę z Północnej Polski.

 

W motoryzacji siędzę od lat, interesuję się auto detailingiem.

Forum polecił mi kumpel, maniak car audio ;)

Ja zwyczajnie lubię jak dobrze gra.

obecnie w posiadaniu forda S Max.

Szykuję się do ogarnięcia audio w Renault Megane 3 Kumpla, i chciałbym dowiedzieć się więcej od Was.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...