Skocz do zawartości

Jesteś nowy, więc tutaj się witamy... Czytaj pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Łukasz z Chorzowa

Zawsze lubiłem gdy w samochodzie dobrze grało a jako że w swoim jeszcze nic nie zrobiłem a kilka lat minęło od zakupu to stwierdziłem że muszę doinwestować audio aby nie mieć myśli o rozstaniu ze swoją skodą octavia 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


to w tym zastępczym temacie się witamy i piszemy krótko o siebie . Wiadomo pełnych danych osobowych nie wklejamy ale podanie  imienia , miejscowości skąd jesteś (umieszczenie też tego w sygnaturze), jakie masz autko które chcesz nagłośnić i informacji jak na nasze forum trafiłeś chyba nikogo nie zabije, a ułatwi ewentualną pomoc w Twoim problemie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam na imię Michał, mam 32 lata, mieszkam i pracuje w Londynie. Poruszam się moim poczciwym lexusem gs300 (2000r) i planuje trochę ulepszyć audio. Mam nadzieję że otrzymam tutaj odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich:) Jestem Darek, mam 18 lat i moje pierwsze auto to Grande Punto 1.2 Postanowiłem sprawić żeby moje autko fajnie grało, a że to moja pierwsza modyfikacja car audio, mam nadzieję że się nauczę tu wielu ciekawych rzeczy. Zaczynam moją przygodę więc proszę o wyrozumiałość gdy palnę coś głupiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ! Mam na imię Filip. Forum przeglądam już od jakiegoś czasu, lecz dopiero teraz zdecydowałem się założyć konto. Car audio zacząłem się interesować jakiś czas temu więc podstawy mam. Jeżdżę Audi 80 i chcę zrobić swoją pierwszą instalację, którą już rozpocząłem. Niestety ograniczony budżet skutecznie wydłuża to w czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam na imię Łukasz, mieszkam w Warszawie, aktualnie 37lat.

Po wielu latach posuchy wracam do zabawy z CA.

Aktualnie postanowiłem "trochę" nagłośnić służbowe Kangoo bo jestem zmuszony spędzać w nim sporo czasu.

Zacząłem od wygłuszenia całej kabiny, montażu

ostatniej nowej Alpiny "CDA" -137bti, przerobienia drzwi w których nie było fabrycznie wooferów i włożeniu DLS UP6i. W minimalistyczne dziury pod fotelami wepchnąłem dwa suby JL 8W3V3 w dwóch skrzynkach cl po ok 9,2L netto.

Ogółem jestem w miarę zadowolony z efektu ale po stosunkowo krótkim czasie Alpina okazała się nie mieć prawie nic wspólnego z jej koleżankami sprzed lat, a w głowie ponownie wróciło uzależnione od choroby zwanej Car Audio.

Na forum szukam aktualnych rozwiązań CA i porad żeby uniknąć błędów przy ewentualnych zmianach w systemie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem Piotrek, mam 40 lat. Zmuszony zakupem samochodzika na dojazdy do pracy (tani, ekonomiczny), zakupiłem Grande Punto. Postanowiłem zorganizować dobre granie w moim autku, gdyż fabryczne głośniki zakończyły swój żywot. Podkreślam że to będzie mój pierwszy system i proszę o cierpliwość i wyrozumiałosc :help:  :wink:

Pozdrawiam wszystkich!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!

Nazywam się Amadeusz, mam 21, mieszkam w Bolkowie. Moim preferowanym gatunkiem muzyki jest progresywny rok, nie klasyka niestety, choć też lubię.  :D

Moje cudeńko to Volvo 850 w kombi 2.4 10v benzyna. Planuje zrobić porządne 2.1, żeby miażdżyło serię.

 

Na forum trafiłem przez wujka Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Nazywam się Wojtek, mam 25 lat, mieszkam w okolicach Krakowa. Moje ulubione gatunki muzyczne to rock/rock alternatywny. Na co dzień poruszam się Audi A4 B5 99' AFN Sedan. Z audio mam do czynienia, ale nie w samochodach, a nagłośnieniach estradowych. Na forum znalazłem się z polecenia klubowiczów Audi A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...