Skocz do zawartości

Jesteś nowy, więc tutaj się witamy... Czytaj pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

Cześć, Adrian. Czytam cale forum i się juz strasznie gubie. Od jakiegoś czasu zacząlem przygode z car audio i nie jestem w stanie sam dojść z nim do ładu, mam nadzieje że z doświadczeniem starszych kolegów uda mi sie jakoś calkiem przyjemnie zgrać mój system w aucie. A tak przy okazji, samochód jaki posiadam to renault megane II w wersji hatchback, strasznie upierdliwe auto. Wiec audio w tym samochodzie to chyba jedyna rzecz którą mógłbym sie nacieszyć.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Cześć, mam na imię Zbyszek i trafiłem na forum celem eksploracji tematu car audio pod kątem modyfikacji mojego Audi A6 C7 FL. Nie wiem czy to miejsce na tego typu szczegóły ale uprzedzając pytania, nie planuję wpinania się w magistralę optyczną MOST150.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Na imię mam Tomek, mazowieckie. Przygoda z Car Audio trwa już trochę lat, nie pracuję w branży, więc nie wypowiadam się o wszystkim. To jest po prostu moja pasja i tyle. Pozdrawiam wszystkich, którzy mają świra na tym punkcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jeżdżę bravo 2, mam na imię Tomek, mam 29lat :)

Moja historia wygląda tak, że pierdł mi tylni prawy głośnik, i chciałem tylko wymienić tylne wyjce i po co sprawie. W trakcie wybierania glosnika, zacząłem czytać... I tak: wygluszylem wszystkie drzwi. Wymieniłem wszystkie głośniki i radio, pociagnalem kable pod wzmaga. Wiedza czerpana od wujka Google nie daje rady odpowiedzieć na wszystkie pytania, więc jestem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...