Skocz do zawartości

Jesteś nowy, więc tutaj się witamy... Czytaj pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Cześć Sebastian się kłania. 15 lat temu bawiłem się w CA  , ale  poznało się żonę , urodziło się później dziecko i trzeba było graty z bagażnika sprzedać , teraz syn ma 8 lat i trzeba cos wpakować do bagażnika. Pozdrawiam z piły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Cześć wszystkim! Mam na imię Rafał, kiedyś interesowałem się car audio teraz już tylko siedzę w estradówce i sprzętach domowych hifi. Z zawodu jestem od wielu lat elektronikiem, mam nawet na swoim koncie zbudowany jeden wzmacniacz samochody od podstaw, na oryginalnych tranzystorach sanken - jaki byłem g... że go sprzedałem :(.    Mieszkam w okolicach Poznania, pozdrawiam wszystkich.    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Moje imię Krzysztof, mój sposób na życie to fotografia dlatego bardzo dużo podróżuję. Forum poznałem ponad rok temu podczas wyszukiwania informacji o sprzęcie CA. Tylko byłem czytelnikiem niezarejestrowanym :) ( na wszystkie pytania były odp wiec nie miałem potrzeby zawracania gitary) Troszkę tematu przerobiłem nadszedł czas na dyskusje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wszystkich jestem Rafał. Zamieszkuję pomiędzy Krakowem Rzeszowem i Kielcami. Trafiłem na forum ponieważ chciałem kupić radio :) no i się zaczęło. Od tygodnia czytam i nic jaśniej się nie zrobiło a wręcz przeciwnie. Chcę zainstalować CA w civic'u jajko EG3 93r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam drogich forumowiczów.

Mam na imię Michał i jestem tu nowy. Trafiłem do was, ponieważ niestety nie jestem asem w temacie car audio a chciałbym dużo się dowiedzieć.

Jestem amatorem dobrej jakości dźwięku a fabryczne nagłośnienie samochodów "dla ludu" to jakaś masakra.

Szykuję się do zainstalowania porządnego zestawu w moim świeżo nabytym Golfie VI w wersji bieda edyszyn.

Doświadczenie mam tylko takie, że wygłuszałem moją poprzednią Mazdę 3 pod fabryczny zestaw bose przełożony z innej Mazdy. Tym razem chcę iść o krok dalej i samemu zbudować najlepiej jak będę potrafił swoją własną scenę w w/w golfiku.

Teraz zapuszczam się w lekturę tej skarbnicy wiedzy. Dzięki za dodanie mnie i za wszelkie wskazówki. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam passata b5 w sedanie i chciałbym fabryczny dżwięk zamienić na coś lepszego dlatego tutaj się znalazłem i myśle, że znajdę jakieś ciekawe rady i pomysły. Swego czasu wymieniłem fabryczne radio na Kenwooda DPX7100 DAB, teraz myślę nad głośnikami, może wzmacniacz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEjka. Mam na imię Damian poruszam się po Wawie i okolicach. Na co dzień elektronik. hobbystycznie modelowanie 3D i druk 3D już mocno zaawansowany:) autko już prawie nagłośnione Oczywiście wzmaki w klasie AB, bo ferrari nie jeżdżę:) Oczywiście czytanie(ze zrozumieniem) parametrów technicznych jak i charakterystyk nie są mi obce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Mam na imię Łukasz i mam lat 29. Mieszkam w Mętowie pod Lublinem. Moim autem jest VW Golf V-generacji z 2008 roku w hatchbacku. Wymieniłem już seryjne radio, dodałem subwoofer, a teraz zastanawiam się na dodanie/wymianę fabrycznych głośników. Lubię jak coś fajnie gra w samochodzie dlatego trafiłem tutaj. Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...