Skocz do zawartości

Jesteś nowy, więc tutaj się witamy... Czytaj pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czołem Panowie.

Mateusz, 24 lata, Warszawa/Kielce.

Od niedawna jestem właścicielem Lexusa IS200 mk1 i jako quality freak chcę małymi krokami budować zadowalający mnie system SQL.

Dzięki za stworzenie tej istnej kopalni wiedzy i liczę na pomoc w rozwiewaniu wątpliwości.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Chciałem się przywitać z Wami :) jako swieżak. Pochodzę z Siemianowic Śl. obecnie Dąbrowa Górnicza. 45l...

 

Do rzeczy....

Mam Hondę Civic IX gen. I chcę przezbroic fabryczne dziadostwo żeby można było coś posłuchać. Moja ulubiona muzyka to ciężka elektronika

..Poprzednie auto;

Golf VI i Honda blado wychodzi przy nim.

Myślę że pozyskam niezbędna wiedzę oraz wsparcie tutejszej ekipy :)

Pozdrawiam.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

         Wielkie siema Wszystkim tu obecnym pasjonatom ciężkiej pracy przy budowie wymarzonego car audio.To niekończąca się droga,chyba Syzyf miał prościej ;)

Forum czytam dla relaksu i wiedzy od dość dawna.Ciesze się,ze ktoś,kiedyś stworzył to miejsce,które będzie pomocne wszystkim tym co szukają `tego` brzmienia,co nie wiedzą lub wiedzą ale chcą więcej, a treść będzie niemal nieodzownie związana z muzyką w naszych samochodach.

 

        Jeżdżę Astrą G w kombii.Morel Ultra 602 z przodu(drzwi wygłuszone ale tylko matami,pianka i dalsza rzeźba latem) pod UDimension Jr2-370,radio 9855r które na prawdę daje radę, a w bagażniku Rockford Fosgate P3 w małej,zamkniętej skrzynce pędzone raptem 350rms @ 2Ohm.Tego lata (19`) w planach Big 3 (na aku 72ah/alt 70A nie więcej niż 13.2V na włączonym silniku + światła),wygłuszenie "strychu" i diy słupki na tweetery a także ich bi-amping + solidne 500-600 rms na subwoofer.Pożyjemy zobaczymy:)

 

 

Rafał ze stolicy Wszystich Was serdecznie pozdrawia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć jak widać dzisiaj założyłem konto i aby nie było spiny że się nie przywitałem postanowiłem tutaj coś napisać.  Imienia nie podam wieku też nie, bo mamy RODO haha. Do przeróbek mem Insignię A ST, samochód jest jeszcze wyposażony prawie w fabryczne CA ze zmian pojawił się tablet 10.4" i trzeba przyznać że różnicę już słychać, mam nadzieję że mi trochę pomożecie udzielając jakiś wskazówek/porad, aby poprawić resztę. Pozdrawiam i życzę po pracy udanego weekendu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie się czyta jak tutaj piszecie:-)

Witajcie, nazywam się Daniel i jestem z Wisły (tej od pamiętnego Adama Małysza!). Obecnie jeżdzę Skodą Octavia 3 w wersji VRS TDI z systemem Cantona na pokładzie. A ponieważ lubię słuchać muzyki byle jaki system audio po prostu mnie męczy a czasem frustruje. Zdecydowałem się zrobić coś z tym co mam w Octavii i tak szukając, myśląc, czytając, analizując trafiłem w końcu tutaj. Jak uda sie mi coś fajnego zdziałać to się podzielę.

Pozdrowienia,

Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...