Skocz do zawartości

Jesteś nowy, więc tutaj się witamy... Czytaj pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam,

od dawna czytam to forum i chyba pora się przywitać. Mam na imię Cezary i mieszkam w okolicach W-wy. Od ponad 20 lat jeżdżę Subaru Legacy/Outback. Nagłośnienie w tych autach jest tragiczne, no moze poza jednym, był tam Mcintosh.

Obecnie łamię się by zrezygnować z „muzykalności” na korzyść stacji 2DIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem Karolina, mam 19 lat. Mieszkam w okolicach Koszalina. W temacie car audio nie jestem zbyt dobrze obeznana, dlatego tu jestem. Moje autko to Mitsubishi Carisma. Samochód jest wyposażony w radio Alpine IVA-D106R, głośniki Ground Zero, dwa wzmacniacze (Ground Zero, Magnat tribal x one 2.0kw - niestety nie działa), kondensator Ground Zero 1F i subwoofer carpower by monacor. Jestem osobą, która lubi słuchać muzyki klubowej  :)  Trafiłam na forum właśnie z powodu niedziałającego wzmacniacza, ponieważ nie wiem jakim innym modelem mogę go zastąpić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imię Tomek wiek 28 lat minęło. Mieszkam w Dębicy tematem Car Audio interesuje się od dziecka. Doczekałem się nowego samochodu Focusa mk3 i zawsze sobie mówiłem, że jak to będzie ten idealny to zrobię sobie w nim porządne Car Audio, niestety nie idzie tak łatwo z uwagi na lipny moduł ACM (radio). Myślę że z pomocą forum uda mi się to zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich .Ryszard z Poznania lat 38 żonaty :)

Ostatni raz "grałem" prawie 20 lat temu - dodam że jestem amatorem .

Auto które chciałem nagłośnić to vw polo 6r (2010r 3d) czytam forum od tygodnia i im więcej czytam tym mniej wiem .Kwota jaką dysponuje to 2000zł i chciał bym ją wydać jak najszybciej i cieszyć się muzą - słucham wszystkiego 

Posiadam radio Pioneer deh-p77mp oraz Alpine cta-1505r +zmieniarka , wzmacniacze MTX thunder 280 oraz JBL BP300.1czy takimi zabytkami jeszcze gracie? fajnie było by coś z tego wykorzystać

zakupiłem jużramkę pod 1din z przejściówka 

potrzeba mi 16 w drzwi i sub do kufra - brak mi tez porządnych kabli 

proszę doradźcie co w tej kwocie najlepiej kupić , mogą być to używki - bardzo chętnie od kogos z forum

z góry dziękuję za odpowiedz/pomoc

PS jutro obdzwonię kolegów 40+ wiem ze zalegają im po garażach fanty z młodości ,co prawda w głośnikach membrany już skruszały ale v12 powinny być ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam na imie Rafal 43l mieszkam za granica.Moje auto to Mercedes w126 500sec.Zdobyc orginalne radio Beckera z epoki graniczy z cudem.Wiec zdecydowalem sie na Pioneer.Udalo mi sie znalesc ciekawy model pasyjacy do wnetrza KEH-P7100RDS-W.:)Do tego zmieniarka Pioneer CDX-P670 No I oczywiscie wzmacniacz tez Pioneer ktorego szukam.

Post to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam na imię Marcin jestem z okolic Warszawy. Posiadam Scenica 1ph2. CarAudio zacząłem się interesować wraz z wymontowaniem fabrycznej instalacji audio xD z tego autka. Jak na razie startuje dopiero ze wszystkim. Mimo to staram się wszystko robić sam. Ukończyłem już wygłuszenie drzwi przednich, montaż wzmacniacza Audison VRx 2.150 i głośniczków Focal rse-130 które graja pod Kenwood kdc-bt49dab. Lubie nocne wojaże z muzyka na uszach. Mam 31 lat. Forum polecił mi jeden z  użytkowników.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Nazywam się Michał i jestem z Warszawy. Mam 42 lata ale duchem zatrzymałem się koło dwudziestki. Samochód który posiadam to Peugeot 807. Kiedyś myślałem, że fabryczne audio mi wystarczy bo w sumie nie słucham dużo ale pojeździłem kilka tygodni samochodem kolegi i stwierdziłem że jednak fabryczne audio to cienizna...

 

Na razie nie chcę inwestować jakichś wielkich kwot ale z pewnością będę rozbudowywał zestaw który zmontuję na początek.

 

Liczę na pomoc, porady i na brak hejtu na tym forum.

 

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Niedawno Zakupiłem z żoną Forda C-MAX 08r i przymierzam się do wykonania mojego pierwszego Car Audio. Mam nadzieję że obecni tu fachowcy nakierują mnie na odpowiednie ścieżki tak aby uzyskać piękne brzmienie w swoim autku. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,powitać kolegów z forum, pragnę posłuchać dobrej muzy w mojej toyotce ale głośniki w niej do dupy, muszę je wymienić nie za dużym kosztem i poprawić wygłuszenie, pytanie jakie głośniki wybrać i z tym tematem wybrałem się do was, pozdrawiam :)

Maks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od paru lat słucham sobie muzyki w moich autach (obecnie audi a3), aż tu nagle jak mi protect nie przypierdzieli, to... trzeba konto na forum zakładać :D  Tak na poważnie, to obecnie mam 25 lat, bawię sie trochę z elektryką w samochodzie (tablet, ledy RGB, takie rzeczy), lubie sobie posłuchać głośniej muzyki. Witam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, jestem Łukasz, nie mam zielonego pojęcia o car audio i dlatego tu jestem. Tak naprawdę potrzebuje pomocy w doborze sprzętu dla New Beetle mojej żony, dysponuje niskim budżetem, ale również moje oczekiwania nie są wygórowane. Mam nadzieję że doświadczeni forumowicze będą w stanie pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, niech nick będzie mym imieniem. Mieszkam w Warszawie i mam 24-7lat. Śmigam Audi a3 1.8T 8L. Audio dopiero będe przekładał ze starego samochodu (sprzęt zanim dobiore i dozbieram na inny :D ) tzn subwoofer Infinity 1260w i bodajże wzmacniacz car power 1502 (dokładnie nie pamiętam leży jeszcze w piwnicy zanim dobiorę się do radia 2din i przełoże je na 1 din) nic specjalnego ale kiedyś raczej był to w miarę zakup biorąc pod uwagę cenę/jakość. Do tego grube kable Dietza , bezpiecznik Dietza  i jakieś niedrogie radio Clariona (skomplikowane ale dlatego że rozbudowane, dużo opcji i dobry dzwięk). Jeśli ktoś jest ciekaw czy to grało...Dla mnie za te pieniądze było ok, nawet ok z +. Na forum trafiłem przez wujka Google poszukując informacji na temat prawdopodobnie wzmacniacza do Rockford Punch P1S2-12 i ewentualnych informacji na temat dedykowanych wymiarów skrzyni do głośnika.(Pomagam całkiem zielonemu bratu złożyć zestaw radio+kable+wzmacniacz+subwoofer do audi a4 b5 w kwocie 1000zl nie licząc radia.) Ale o tym w innym temacie. Sam mam nie wielką wiedzę ale lubię w miarę rozsądnie wydawać pieniądze, żeby potem być zadowolonym z zakupu, na który prawdopodobnie wydałem (jak dla mnie) spore pieniążki. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, 
Nazywam się Patryk mam 25 lat i ostatnio zakupiłem Corse D GSI 2008r. Lubię jak dobrze mi gra w samochodzie dlatego też w planach mam troche zmian jesli chodzi o moje car audio (niestety stare glosniki poprzedni wlasciciel wykończył doszczętnie :/ ) Niestety jeśli chodzi  elektrykę i "łączenie kabelków" jestem dnem aczkolwiek z dobrym nauczycielem szybko się uczę :) 

Pozdrawiam, strzała! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...