Skocz do zawartości

Jesteś nowy, więc tutaj się witamy... Czytaj pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Z racji iż poprzedni taki temat zaginął w czeluściach internetu po ataku botów i są kłopoty z jego odnalezieniem (jak znajdziemy, to się połączy oba tematy) , to w tym zastępczym temacie się witamy i piszemy krótko o siebie . Wiadomo pełnych danych osobowych nie wklejamy ale podanie  imienia , miejscowości skąd jesteś (umieszczenie też tego w sygnaturze), jakie masz autko które chcesz nagłośnić i informacji jak na nasze forum trafiłeś chyba nikogo nie zabije, a ułatwi ewentualną pomoc w Twoim problemie.   

 

PS: proszę pamiętać też iż "list powitalny" jaki dostałeś emailem po rejestracji jest bardzo ważnym przewodnikiem i koniecznie trzeba go przestudiować!

 

Witam wszystkich którzy kochają muzykę na kołach Piotrek.

Właśnie malnąłem swój pierwszy temat i to w odwrotnej kolejności do przywitania, ale mam nadzieję że wybaczycie.

Chcę nagłośnić wiekowego już Stype z 2006 r jednak kocham to autko i mam nadzieję że z waszą pomocą ożyje w nim dobra muzyka.

Pozdrawiam wszystkich.

Znowu coś pokręciłem z tym przywitaniem, falstart totalny no cóż może jakoś to przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu wit007, wracam jako ten syn marnotrawny ;) Co nie znaczy, że nic nie robiłem jak mnie nie było - przewinęła się Toyota Hilux z prostą zabudową (dwudrożne Dego, Alpine 3542 i coś 1,5 DIN z Automapą) i 996 Cabrio z - jakże inaczej - prostym, dwudrożnym systemem na Audisonach Voce, Alpine 3542 (przypadek?) i Alpine IVE-W530BT. Teraz nadchodzi pora Saaba 900NG Cabrio. Na 90% wleci 7909J (10 zostawiam dla 7618R), wzmak będzie pewnie co chwilę inny ;) Głośniki jeszcze nie wybrane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej jestem Hubert jestem tu nowy i to mój pierwszy post. Witam wszystkich forumowiczow. Moje auto to Volvo V70 zabawę z car audio zacząłem nietypowo bo od wygluszenia i wymiany wooferow w tylnych drzwiach. Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam na imię Damian .

Samochód skoda octavia 1 obecne audio przód głośniki focal 165 z twiterami i tył 6x9 focal podpięte pod wzmacniacz focal 4 kanałowy . Subwoofer hifonics 500rms i wcmacniacz crunch 750 rms radio podstawowa Alpina za 390 zł . Problem polega na tym że dźwięk jest nie zadawalajacy tzn za wysoka góra i za wysoki bass gra czysto . Chciałbym kupić jakieś dobre radio Alpine z serii CDA cena nie gra roli fajnie jak by było USB proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, dzień dobry :super: 

na imię mam Piotr, jestem miłośnikiem sprzętu audio hifi stacjonarnego, tradycyjnych nośników: CD i winyl i muzyki raczej mało samochodowej: blues, jazz i ...

Kwestia instalacji i systemów car audio to dla mnie nowy teren. Dlatego wyszukałem Was Panie i Panowie w necie i z nadzieją zapisałem się do forum strefacaraudio.

Chciałbym nauczyć się podstaw nagłaśniania samochodu i ewentualnie poprosić o pomoc doświadczonych użytkowników.

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem Wojciech, pochodzę z niewielkiej wioski niedaleko Krakowa, przybywam tu w celu wyjaśnienia kilku kwestii związanych z CarAudio, lecz nieco z nietypowej strony, często trafiałem na to forum w poszukiwaniu odpowiedzi na różne tematy, lecz teraz gdy nie mogę znaleźć tego nigdzie to postanowiłem, że sam dodam od siebie temat, może komuś się na przyszłość przyda, a mi pomoże w uzupełnieniu wiedzy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech będzie pochwalony  :wink:

Jak widać po przywitaniu jestem z Torunia i mam na imię Łukasz. Prawie 40 na karku. Kiedyś jeszcze jak byłem młody i nie koniecznie przystojny - na pewno chudszy miałem styczność z łupaniną. Tak można to nazwać 18 lat temu. RTO sx6002 plus, clarion drx 8670rz , tuba robiona samodzielnie, głośniki nie pamiętam jakie - Suzuki Swift 1,3 GTi (demon przyspieszeń). Efekt był wtedy dla mnie i zdaniem kolegów mega :D. Wtedy to liczył się lans, że słychać mnie z daleka. Teraz jednak zamierzam zbudować taki zestaw który będzie grał a nie łupał.

Zachciało mi się zrobić żonie w prezencie nagłośnienie w samochodzie. Samochód kupiony za 3500 zł (Honda Logo) i jest oczkiem w głowie mojej żony (jest w nim zakochana). Mówi, że tak jak gra to jest dobrze i nic więcej nie potrzebuje. (najbardziej cieszy się ze swojej zielonej laleczki)  Obecnie ma radio Pioneer DEH 5000ub i 2 głośniki 10 cm dwudrożne firmy no name. Jak nim jadę to nie jestem w stanie opanować zażenowania jakością dźwięku. 

Zacząłem jak zwykle od dupy strony.  :kwasny:  i za późno zacząłem czytać Wasze forum (gadżety już zakupione). Gdybym zaczął tak jak trzeba i posłuchał mądrzejszych  ( no gdybym ) Jednak teraz będę czytał i postaram się jak najmniej pytań zadawać. 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

 

W audio nie jestem świeży, ale za to mocno zakręcony. Ubolewam że obowiązki zawodowe nie pozwalają mi samemu budować swoich instalacji, ale za to do każdej i tak muszę zaprzyjaznionemu instalatorowi powtykac swoje palce i samemu coś podzialac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...