Skocz do zawartości

Jesteś nowy, więc tutaj się witamy... Czytaj pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Cześć! Moje imię Maciej, mieszkam w Koszalinie i mam na chwilę obecną 18 lat. Na co dzień przemieszczam się Oplem Astrą G. W planach mam zaczęcie mojej audiofilskiej przygody właśnie od zbudowania audio w wcześniej wymienionym samochodzie. Jednostka sterująca jaką dysponuje to Pioneer DEH-X9600BT. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam na imię Łukasz pochodzę z okolic Krakowa mam 26 lat.Obecnie jeżdżę Fiatem Stilo.  Uwielbiam sam dłubać przy samochodzie i teraz nastał czas na lepsze brzmienie w moim autku. Słucham głównie polskiego HH. Mam nadzieję że tutaj znajdę wiele przydatnych informacji i pomoc w moim projekcie :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam na imię Grzegorz na co dzień mieszkam w Niemczech a pochodzę z okolic Sanoka. Auto w jakim obecnie zajmuję się audio to Nissan Navara. Wiedzę jaką posiadam w CA to raczej podstawowa a im bardziej się zagłębiam w temat tym bardziej uświadamiam sobie że wiem nie wiele.

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Potrzeba czegoś więcej jednak

 

" podanie  imienia , miejscowości skąd jesteś (umieszczenie też tego w sygnaturze), jakie masz autko które chcesz nagłośnić i informacji jak na nasze forum trafiłeś chyba nikogo nie zabije, a ułatwi ewentualną pomoc w Twoim problemie " 

 

 

 

Jeśli takiej drobnej sprawy jak poprawne (według naszych zasad) przywitanie Cię przerasta, to co będzie dalej ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim ;)

Jestem z okolic Łodzi i jeżdżę szalonym fiatem seicento, marzy mi się doprowadzić go do stanu przyjemnego jeżdżenia nim - czyli potrzebuje mieć coś ładnie grającego w środku. O audio wiem tylko tyle co trochę o teorii i cyferkach, że liczy się moc ciągła, a nie maksymalna. Nie mam pojęcia co sprawia, że jedne wzmacniacze grają lepiej, a inne gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Bartek, pochodzę z okolic Krakowa
Mam Signuma po lifcie z budżetowym graniem na nowych klockach
Dwie drogi aktywnie + subwoofer
Radio Pioneer MVH-X580DAB

Wzmacniacz 4kanałowy do zestawu na przód: Alpine PMX-F640

Zestaw dwudrożny przód - aktywna zwrotnica z radia - zasilone z wyżej wymienionego wzmacniacza: Audio System M165Evo
Drzwi wygłuszone, tweetery na słupkach
Wzmacniacz Sub Sony XM-N502
Subwoofer 25cm 30L Closed Pioneer TS-W261S4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imię Damian. Mieszkam w okolicach Hrubieszowa , woj. lubelskie. Mój samochód to Audi A6 C5 1.9 TDI. W temacie Car audio ogarniam podstawy praktyczne i teoretyczne oraz ogólnie zajmuje się czasem mechaniką. Jestem jeszcze w trakcie studiów  (bezpieczeństwo wewnętrzne) a co dalej zobaczymy :D Słucham praktycznie wszystkiego, najwięcej to disco :D Lubie jak w aucie sobie gra, zawsze szybciej podróż mija. Co do mojej zabawy z car audio to jak wyżej obecnie podstawowe rzeczy. Założyłem sobie całe bose do audi z instalacja i to do tej pory chyba najbardziej zaawansowana robota  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie nazywam się Rafał. Od dwóch tygodni posiadam Skodę SuperB I 2003 r 1.9 TDI 130 KM wcześniej jeździłem MG ZR 2.0 116 KM.

Swoją małą przygodę z muzyka zacząłem +- 16 miesięcy temu i przez ten czas dużo się u mnie nie działo. W chwili obecnej pragnę to zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Mam na imię Kuba, śmigam Audi A3 8L i w nim właśnie zapragnąłem zrobić lepsze car audio, a szukając wiadomości trafiłem tutaj W zasadzie to moje pierwsze poważne przedsięwzięcie i wcześniej z car audio miałem tyle do czynienia co wiedziałem, że jest coś takiego ;). Zawodowo spawacz/operator maszyn, w wolnym czasie muzyk. Ze sprzętem grającym wszelkiej maści miałem do czynienia w sumie od dziecka, bo pochodzę z rodziny muzyków. Co do gustu muzycznego głównie punk rock i metal, ale nie gardzę żadną opcją :) Pozdrawiam serdecznie wszystkich i mam nadzieję, że dużo się tutaj dowiem i nauczę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...