facebook

Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jesteś nowy wiec tutaj się witamy ...czytaj pierwszy post!

ważne

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
147 odpowiedzi w tym temacie

#41 adrianosisko

adrianosisko
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 09 styczeń 2017 - 20:46

Cześć

nazywam się Adrian i mam 18 lat. Mieszkam w okolicach Żywca, moim samochodem jest Seat Toledo II . Zaczynam przygodę z car audio od samego zdania prawa jazdy, chciałbym z każdym miesiącem coraz bardziej wyposażać samochód w dobre nagłośnienie. Liczę na to że zostanę z Wami na dłużej, oraz udzielicie mi wiedzy którą będę przekazywał młodym adeptom wraz z nabraniem doświadczenia :)

Pozdrawiam!

#0 Reklama

• 1234 postów

Napisano przed chwilą

www.bitmat.pl

#42 denisowiczek

denisowiczek
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 11 styczeń 2017 - 15:34

Cześć wszystkim nazywam się Denis mieszkam w Opolu, jestem zielony w temacie audio jedyne styczności jakie miałem to "rozbudowa" kina domowego, próba zrobienia subwoofera ale wszystko jakoś skończyło się klapą. Teraz chciałbym wymienić radio w moim samochodzie jakim jest audi a4 b7i dlatego też trafiłem do was na forum. Mam nadzieję że znajdę tutaj potrzebną pomoc i będę użytkownikiem waszego forum.

#43 siepak1

siepak1
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 12 styczeń 2017 - 20:12

Witam wszystkich jestem z Bydgoszczy mam na imię Tomek mam 27 lat moje auto to xsara picasso  mam zamiar trochę ulepszyć nagłośnienie  bo teraz to jest masakra jakaś.

#44 kaktus_kn

kaktus_kn
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 14 styczeń 2017 - 19:40

Witam

Użytkownik z Lublina ;)

dan124 (14 styczeń 2017 - 19:49):
Cudowne wejście

#45 mocneaudio

mocneaudio
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 15 styczeń 2017 - 11:39

Cześć. Dawid lat 22, mieszkam w Stalowej Woli. Autko to mondeo 2005. W car audio bawię się już jakiś czas

#46 Hubibubi

Hubibubi
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 15 styczeń 2017 - 17:14

Witam wszystkich! Jestem nowy i mam nadzieję zostać tu na dłużej ;) Na pewno będę dyskutował :) 

#47 powalla

powalla
  • SCA Team
  • 9725 postów

Napisano 15 styczeń 2017 - 17:43

Pierwszy post w tym temacie czytales? Nie sadze...
nakamichi >1. Głośnik nie ma mocy , tylko może przyjąć w przedziale od zera do nominalnej.2. .Wzmacniacz może generować moc od zera do nominalnej.3. Wzmacniacz nie generuje ani jednego wata , bez sygnału na wejściu , a generowana moc jest proporcjonalna do napięcia wejściowego. :!:

#48 mlonas

mlonas
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 15 styczeń 2017 - 20:12

Witam, mam na imię Kamil i pochodzę z Siedlec - woj. Mazowieckie. Nie wiem od kiedy jestem tu zarejestrowany, ale na wszelki drugi raz się przywitam :) Aktualnie posiadam Mercedesa CLK w209 z 3,2 litrową benzyną. Wcześniej prawie rok bujałem się Volvo 850 2.0 Turbo i w planie miałem zabudowę jego, ale niestety koszty jego remontu pokrzyżowały moje plany aż zdecydowałem kupić nowszy i bardziej zadbany samochód. Myślę, że w ciągu tego roku uda mi się zmodernizować jego audio, które i tak już gra przyzwoicie, ale mam niedosyt i w dodatku irytuje mnie zmieniarka CD, bo nie zamieściłem się z utworami, których słucham na 6 CD. Mam nadzieję, że pobyt na tym forum będzie przyjemny, a za mój brak wiedzy nie zostanę zmieszany z błotem :) pozdrawiam

#49 MD79

MD79
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 15 styczeń 2017 - 20:49

Siemka, wypada coś napisać, może - miło dołączyć do waszego grona! Liczę że wielogodzinne przeglądanie tego forum opłaci się i będzie pożytecznym doświadczeniem. Trafiłem tu głównie dlatego, że szukam odpowiedzi na parę zagadnień o których nie mam zielonego pojęcia. Mam nadzieję że z Waszą pomocą odkryję salę koncertową w swoim Xsara Picasso :wink:

MD

#50 powalla

powalla
  • SCA Team
  • 9725 postów

Napisano 15 styczeń 2017 - 20:51

Napisano dziś, 17:43
Pierwszy post w tym temacie czytales? Nie sadze...

Jak widać niektórzy nie czytają ani pierwszego postu ani przedostatniego ... 

nakamichi >1. Głośnik nie ma mocy , tylko może przyjąć w przedziale od zera do nominalnej.2. .Wzmacniacz może generować moc od zera do nominalnej.3. Wzmacniacz nie generuje ani jednego wata , bez sygnału na wejściu , a generowana moc jest proporcjonalna do napięcia wejściowego. :!:

#51 wiktoras

wiktoras
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 18 styczeń 2017 - 22:44

witam nazywam się wiktor jestem z okolic Torunia chcę nagłośnić vectrę b na razie jestem ciemny w car audio ale mam na dzieję że na forum zdobędę wiedzę :D

#52 mastacrx

mastacrx
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 19 styczeń 2017 - 23:06

Witam. Mateusz z tej strony. Rozpoczynam przygode z car audio. Pacjent to E39 2001 530iA Sport:) Mam nadzieje, ze dzieki waszej wiedzy uda mi sie doprowadzic do porzadku beznadziejne brzmienie w moim niemieckim rydwanie;)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

#53 andrzej152

andrzej152
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 20 styczeń 2017 - 20:19

Witam jestem Andrzej jestem z Białegostoku moje auto to e46

#54 maj0nez

maj0nez
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 20 styczeń 2017 - 20:55

Witam

Nazywam się Karol mam kilka aut ale w tym do czestych wypadów chciałem zainstalować troszkę lepsze granie, mam trochę klockow pokupionych i do tego brakuje mi jeszcze nierogiego zestawu na przód.

Pozdrawiam

#55 Maveer

Maveer
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 22 styczeń 2017 - 14:00

Witam serdecznie wszystkich mam na imię Sylwek jestem z Tomaszowa Maz autko jakie posiadam to Renault Laguna III.Doświadczenie w car audio z systemami Hi-Fi oraz Hi-end. Teraz zabieram się za swoje autko nowo nabyte.Pozdrawiam wszystkich.

#56 powalla

powalla
  • SCA Team
  • 9725 postów

Napisano 25 styczeń 2017 - 17:18

Dostosowanie się do pierwszego postu jak widać niektórych przerasta ... 

#57 pepe99

pepe99
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 28 styczeń 2017 - 11:57

Witam wszystkich użytkowników forum

z tej strony Paweł, autko e39 touring, obecne radio alpine ute-72bt, do tego sub blaupunkt gtb8200a

pozdrawiam

#58 Misiek95

Misiek95
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 29 styczeń 2017 - 17:05

Witam, nazywam sie Michał. Jeżdże a4 b5 w Te De I i to auto też chciał bym należycie nagłośnić. Pozdrawiam

#59 Kayaba

Kayaba
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 29 styczeń 2017 - 18:14

Witam. Nazywam się Piotr, jestem z Kielc, a jedne z moich aut to Reno Trafic. Nie znam się na car audio, więc szukam pomocy po forach - temu tu trafiłem. 

#60 matt4

matt4
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 01 luty 2017 - 18:20

Witam, jestem Michał i mieszkam w Częstochowie, auto które posiadam to jeep grand cherokee z 2005r, na forum trafiłem przez wyszukiwarkę google, 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych