facebook

Skocz do zawartości

REKLAMA

Miejsce na Twoją reklamę: tel. 691 265 492

Zdjęcie

Jesteś nowy, więc tutaj się witamy... Czytaj pierwszy post!

ważne

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
870 odpowiedzi w tym temacie

#861 Figson

Figson
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 26 październik 2019 - 09:07

Witam, witam i o zdrowie pytam! :D
Z tej strony Kamil lat 20 pochodzę z Małopolski aktualny pojazd to Golf IV. Cenię dobrą jakość audio i nie lubię gdy nie gra jak powinno 😂 Zbyt wiele się nie znam, jestem początkujący a z czasem mam nadzieje, że się podszkolę :)
Pozdrowionka dla wszystkich!

#0 Reklama

• 1234 postów

Napisano przed chwilą

Miejsce na Twoją reklamę: tel. 691 265 492

#862 Pawel99

Pawel99
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 27 październik 2019 - 07:29

Witam wszystkich. Mam na imię Paweł, car audio zajmuje się od niedawna, lecz każdego dnia wiem coraz więcej.

#863 Strazak112

Strazak112
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 27 październik 2019 - 09:05

Witam z tej strony Sławek jestem z okolic Bydgoszczy , posiadam Mitsubisi Asx i potrzebuje pomocy w doposazeniu car audio pozdrawiam wszystkich forumowiczów

#864 GeorgeKaskadeR

GeorgeKaskadeR
  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 27 październik 2019 - 21:38

Cześć jestem Tomem, pochodzę z Siedlec i próbuje ogarnąć CA w moim E39. 

Serdecznie Pozdrawiam

#865 Lary

Lary
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 28 październik 2019 - 14:06

Dzień dobry, witajcie. Ponieważ jestem w trakcie pewnych zmian w moim samochodzie postanowiłem zarejestrować się na Waszym forum i skorzystać z Waszej wiedzy na temat car audio. Jestem Piotr, mam 42 lata, pochodzę z Zawiercia. Jestem na etapie modyfikacji pewnego Jaguara z  silnikiem V8.Co chcę osiągnąć na etapie końcowym ? na pewno nie sprzęt który basem wypycha szyby z uszczelek. Uparłem się na zrobienie dobrego systemu trójdrożnego a czy wyjdzie coś z tego nie wiem.

Nt dobierania odpowiednich elementów zestawu nie wiem zbyt dużo więc jeśli zdarzy mi się zadać głupie pytanie proszę o wyrozumiałość.

#866 NocnyNarrator

NocnyNarrator
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 29 październik 2019 - 10:06

Serdeczne dzień dobry. Z okazji, że za niedługo kupuję Passata B5 (Sedan) przyszedłem na forum już się mniej więcej wprowadzić w temat.
Jak to ma jakieś znaczenie to Kamil jestem, 21, z okolic Raciborza.

PS. wiem, że "pierw to se auto kup" potem o CA myśl ale nie da się, bo ten temat mną już za bardzo zawładnął i zapewne pierwsze co z CA zrobię to wygłuszę drzwi(wszystkie)

ja tam lubię się jarać tematem na zapas :D

#867 Jarr

Jarr
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 01 listopad 2019 - 13:02

Witam Forumowiczów

Jarek z Jeleniej Góry, będę budował kompletny system w fordzie mustangu.Liczę na pomoc i pozdrawiam.

Jarek

#868 mdmsteoo

mdmsteoo
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 08 listopad 2019 - 15:37

Witam, mam na imię Mateusz i mieszkam w Opocznie. Od niedawna jestem posiadaczem MG ZS 180 z fabrycznym nagłośnieniem, które wymaga wymiany. Myślę że dobrze grający system audio w aucie to podstawa więc poszukuję dobrych miejsc, w których można dowiedzieć się o Car Audio i tak trafiłem tutaj. Pozdrawiam serdecznie.

#869 jakub84

jakub84
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 09 listopad 2019 - 16:48

Witam,car audio interesuję się od dłuższego czasu mam vw passata b5 ,seryjne nagłośnienie, aktualne radio to alpine ina-n333rrs

#870 karolinka

karolinka
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 17 listopad 2019 - 14:34

hej jestem Karolina. od jakiegos czasu czytam o car audio i bede miala kilka pytan laika. Obecnie mieszkam na mazurach.

#871 MixTape

MixTape
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 18 listopad 2019 - 16:43

Witam, jestem Patryk, lat 21. O car audio myślałem od dziecka. Na początku był zamontowany rockford fosgate(nie pamiętam niestety modelu) w moim pierwszym aucie Matizku. Aktualnie Audi A6 C5 V6 z zestawem Alpine SWR-1541D plus do zasilania go niby crunch Gpx2200.1d (do którego nie jestem do konca pewien czy jest oryginalny)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych