facebook

Skocz do zawartości

REKLAMA

Miejsce na Twoją reklamę: tel. 691 265 492

Zdjęcie

Jesteś nowy, więc tutaj się witamy... Czytaj pierwszy post!

ważne

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
747 odpowiedzi w tym temacie

#741 Fitek89

Fitek89
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 10 marzec 2019 - 22:58

Wielkie siema Wszystkim tu obecnym pasjonatom ciężkiej pracy przy budowie wymarzonego car audio.To niekończąca się droga,chyba Syzyf miał prościej ;)

Forum czytam dla relaksu i wiedzy od dość dawna.Ciesze się,ze ktoś,kiedyś stworzył to miejsce,które będzie pomocne wszystkim tym co szukają `tego` brzmienia,co nie wiedzą lub wiedzą ale chcą więcej, a treść będzie niemal nieodzownie związana z muzyką w naszych samochodach.

Jeżdżę Astrą G w kombii.Morel Ultra 602 z przodu(drzwi wygłuszone ale tylko matami,pianka i dalsza rzeźba latem) pod UDimension Jr2-370,radio 9855r które na prawdę daje radę, a w bagażniku Rockford Fosgate P3 w małej,zamkniętej skrzynce pędzone raptem 350rms @ 2Ohm.Tego lata (19`) w planach Big 3 (na aku 72ah/alt 70A nie więcej niż 13.2V na włączonym silniku + światła),wygłuszenie "strychu" i diy słupki na tweetery a także ich bi-amping + solidne 500-600 rms na subwoofer.Pożyjemy zobaczymy:)

Rafał ze stolicy Wszystich Was serdecznie pozdrawia :)

#0 Reklama

• 1234 postów

Napisano przed chwilą

Miejsce na Twoją reklamę: tel. 691 265 492

#742 Wmiczug

Wmiczug
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 13 marzec 2019 - 22:09

Witam jestem tu nowy,mam na imię Waldek,planuje wyposażyć mojego puga 307 w jakieś lepsze ca,(zainwestowalem już w maty wygluszajace),mam nadzieję że doświadczenie szanownych kolegów pomoże mi w tym,pozdrawiam

#743 Khemlish

Khemlish
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 15 marzec 2019 - 04:31

Cześć jak widać dzisiaj założyłem konto i aby nie było spiny że się nie przywitałem postanowiłem tutaj coś napisać.  Imienia nie podam wieku też nie, bo mamy RODO haha. Do przeróbek mem Insignię A ST, samochód jest jeszcze wyposażony prawie w fabryczne CA ze zmian pojawił się tablet 10.4" i trzeba przyznać że różnicę już słychać, mam nadzieję że mi trochę pomożecie udzielając jakiś wskazówek/porad, aby poprawić resztę. Pozdrawiam i życzę po pracy udanego weekendu.

Insignia ST 2.0 CDTI: Tablet 10.4"

#744 R420

R420
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 15 marzec 2019 - 10:05

Witam

Jestem Damian, województwo Małopolskie, nie znam się zbytnio na caraudio, mam swój warsztat napraw elektroniki samochodowej/chiptuning/naprawy sterowników samochodowych.

#745 dpilch

dpilch
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 16 marzec 2019 - 17:57

Bardzo fajnie się czyta jak tutaj piszecie:-)

Witajcie, nazywam się Daniel i jestem z Wisły (tej od pamiętnego Adama Małysza!). Obecnie jeżdzę Skodą Octavia 3 w wersji VRS TDI z systemem Cantona na pokładzie. A ponieważ lubię słuchać muzyki byle jaki system audio po prostu mnie męczy a czasem frustruje. Zdecydowałem się zrobić coś z tym co mam w Octavii i tak szukając, myśląc, czytając, analizując trafiłem w końcu tutaj. Jak uda sie mi coś fajnego zdziałać to się podzielę.

Pozdrowienia,

Daniel

#746 Smok3R

Smok3R
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 17 marzec 2019 - 19:30

Cześć, super forum, można wiele ciekawych rzeczy się dowiedzieć oraz obejrzeć instalacje użytkowników. Moje auto Honda Accord VII, tak wiem ciężki temat. Pozdrawiam

#747 misiekwr

misiekwr
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 19 marzec 2019 - 13:30

Witam wszystkich, 

mam nadzieję, że pomożecie mi wybrać sprzęt do samochodu.

#748 Tibia74

Tibia74
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 22 marzec 2019 - 21:09

Jestem Piotrek mam 19 lat pochodze z podlasia jeżdżę zaniedbanym audi a6 c4 ael 2.5 tdi chcę się czegoś nauczyć.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych