facebook

Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jesteś nowy, więc tutaj się witamy... Czytaj pierwszy post!

ważne

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
683 odpowiedzi w tym temacie

#681 ZalLo

ZalLo
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 06 grudzień 2018 - 21:45

Siemanko! Jestem Bartek, jestem z Dolnegośląska- Strzegom. Aktualnie posiadam Audi 80 b4 2.3E. Moją pasją jest motoryzacja, komputery i muzyka. 

#0 Reklama

• 1234 postów

Napisano przed chwilą

:D

#682 Gracek96

Gracek96
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 08 grudzień 2018 - 20:51

Siemka wszystkim,

jestem Gracjan z Trójmiasta z zawodu marynarz (ps jak ktos mysli o takiej pracy to jak przystalo na prawdziwego wilka morskiego to odradzam xd), podobno jakies 22 lata posiadam Chevroleta Lacetti w kombi coś by wypadało wkoncu w nim zrobic.

Jeżeli chodzi o audio w domku to posiadam zajebisty zestawik teaca na głośnikach diora ktory dostałem od taty kiedyś do niego przychodzili sąsiedzi teraz do mnie a jeżeli chodzi o Car audio to jestem kompletnie zielony tyle co wyczytałem to wiem.

#683 daniovsky

daniovsky
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2018 - 11:03

Cześć, jestem Damian z okolic Bydgoszczy. Mam 25lat posiadam e46 w sedanie i Megane 2 w kombi. Planuje najpierw zająć się troszkę e46. Nie znam się na car audio to będą moje początki ;x

#684 somfink

somfink
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 10 grudzień 2018 - 20:16

Witam wszystkich forumowiczów  :rotfl:  Nazywam się Kacper, mam 20 lat, jestem z Kielc. Samochodem czekającym na waszą pomoc jest Hyundai Coupe FL2 2.0. Jestem zupełnie zielony w temacie CA dlatego liczę, że pomału będe wdrążał sie w ten temat. Planuje zmienić radio i dorzucić troszke lepsze głośniczki, oraz wygłuszyć drzwi. Nie zamierzam bawić sie w subwoofery etc. bo nie wiem ile ten samochód jeszcze ze mną pobędzie, zależy mi żeby uzyskać granie lepszej jakości niż na fabrycznych głośniczkach, natomiast nie jestem też melomanem i duzo od mojego CA nie bede wymagał, mam nadzieje ze znajde na forum odpowiedzi na nurtujące mnie pytania

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych