facebook

Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jesteś nowy, więc tutaj się witamy... Czytaj pierwszy post!

ważne

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
624 odpowiedzi w tym temacie

#621 Domi 345

Domi 345
  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 15 sierpień 2018 - 22:32

fajnie że dziewczyny mają takie zainteresowania , a głośnik wyślij do acoustic-24

Dziękuję napewno rozważę tą propozycje

#0 Reklama

• 1234 postów

Napisano przed chwilą

X Piknik StrefaCarAudio - ROCHNA
10-12.08.2018
ZAPISZ SIĘ!

#622 BigMike77

BigMike77
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 18 sierpień 2018 - 12:53

Cześć wszystkim. Jestem Michał, 41 lat i właśnie zakupiłem swoje pierwsze auto Vectre C Kombi (wiem ze późno ale nigdy nie było potrzebne aż do teraz). Jestem z Chorzowa. Na forum głównie się zapisałem, aby pogłębić swoją wiedzę przed zakupem nowego sprzętu grającego do nowo nabytego auta.

#623 xsurfday

xsurfday
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 19 sierpień 2018 - 10:35

Witam, mam na imię Mateusz i mam 28 lat :) obecnie mieszkam w bytomiu :). Będę Was prosił o pomoc przy CA w moim samochodzie jakim jest bmw e36 natomiast buda to cabrio. Stąd bez pomocy się nie obejdzie :D.

#624 be_un1qe

be_un1qe
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 19 sierpień 2018 - 16:07

Witam. Mam na imię Krzysiek. Z audio mam doczynienia od około 5 lat. Po skompletowaniu sprzętu do domu chciałbym przenieśc trochę tego do autka którym jest superB mk1. Z muzyki to lubie silniki wkręcające się na obroty, house, d'n'b, ambient, rock i pochodne. Moja znajomość Car audio opiera się głownie na tym co można wydłubać w sieci. Pozdrawiam

#625 Jarosław Sokołowski

Jarosław Sokołowski
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 19 sierpień 2018 - 18:55

Witam. Jestem Michał lub jak kto woli Jarek:D. Od dawna śledze Wasze forum i nie raz mi juz pomogło, przyszedł wiec czas się pojawić jawnie. Autko bmw e38 z systemem audio do odświeżenia. Także Witam sie z Wami i pozdrawiam.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych