Skocz do zawartości

Jesteś nowy, więc tutaj się witamy... Czytaj pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Cześć!

Mam na imię Olek, mam 26lat i mieszkam na co dzień w Toruniu. Jeżdżę golfem 5, trafiłem tutaj poprzez wyszukiwarkę google i wszystko wskazuje, że spędzę tutaj więcej czasu niż początkowo sądziłem. Na ten moment jestem niemal kompletnym laikiem w dziedzinie car audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim jestem Zenek mieszkam w Nowym Dworze Mazowieckim lat mam 36. Autko które posiadam to bmw x5 e53 2001r i w tym autku chce trosze rozbudować audio nie żeby był jakiś łomot tylko fajny przyjemny dźwięk. Myślę że moimi słowami pisanymi nikogo nie uraziłem. 

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem,

Tomek, Warszawa, Citroen C5 x7 Tourer. W poprzednich samochodach fabryczne "audio" grało na tyle akceptowalnie że mnie nie denerwowało, więc nie miałem motywacji do ulepszeń. W tym grało nieakceptowalnie no i się zaczęło dłubanie... Obecnej konfiguracji nie będę tu podawał bo pewnie po konsultacjach z Wami szybko się zmieni   :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Nazywam się Mariusz mam 33 lata i mieszkam w Piasecznie pod Warszawą. Buduje audio aktualnie w Renault Laguna 3. Moja  historia z car audio nagle się zmienia z uwagi na narodziny dziecka, moim pomysłem jest aby zbudować fajny system bez ograniczenia miejsca w bagażnika aby wszedł wózek. 

 

Tak wiec bedzie w aucie:

Przód : Zestaw 3 way Focal Ps 165F3

post-25991-0-71826800-1587366628_thumb.jpg

SUB: FOCAL P20FE bedzie w obudowie closed 21litrów.

post-25991-0-64243500-1587366649_thumb.jpg

Radio : Alpine UTE-92BT

WZMACNIACZ NA SYSTEM PRZEDNI : HELIX A6

WZMACNIACZ NA SUB : DLS A2 (NARAZIE TAKI BO KUPIŁEM W FAJNEJ CENIE DOCELOWO HELIX A1)

PROCESOR: XFIRE DSP PRO .

 

Plany 

Zabudowa lewej strony bagażnika którą już prawie zrobiłem, zrobienie nowej podłogi bagażnika i słupki przednie zrobienie od podstaw z żywicy.

 

post-25991-0-03514700-1587366680_thumb.jpgpost-25991-0-95708200-1587366613_thumb.jpg

 

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich tutaj Krzysztof,mieszkam w UK,moje autko to Peugeot Expert,dołączyłem do was z powodu braku mojej wiedzy na temat audio,a myślę o wykorzystaniu seryjnego radia głośników do aktywnej redukcji szumów,van w 90 procentach wygłuszony pasywnie,liczę na wolnych obrotach na około 45 decybeli przy pomiarze amatorskim ze smarfona,nie jestem jakimś maniakiem nie używałem markowych materiałów chce by po prostu było bardzo cicho na postoju na wolnych obrotach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na imię mam Dawid historię z Audio zacząłem już będąc małolatem nie miałem jeszcze wtedy samochodu a już dawałem popalić sąsiadom w bloku głośną muzyką i bassami, jestem samoukiem od najmłodszych lat kocham niskie tony a jedyne miejsce gdzie mogę sobię słuchać Muzyki tak jak ja chcę to jest samochód :) nie dawno przesiadłem się z Seata Ibizy IV. Do Mietka W204 w którym nagłośnienie audio jakościowo jest Super wszyscy zazdroszczą że tak pięknie grają głośniki w nim ale dla mnie to jest nie wystarczające :/ w seacie to było trzęsienie ziemi a pobór prądu gasił wszystkie żarówki ale nie ma co się dziwić silnik w nim to był 1,2 i aku 60A mam za sobą wiele spalonych głośników średnich jak i tych niskotonowych firmowych ;) do Mietka chcę wsadzić Wzmacniacz Helix monoblock (950W RMS przy 1ohm ) przez wejście high input poprowadzone od oryginalnego Radia dodatkowo radio Pioneer S520Bt , glonik Audiobahn immortal S cZterocewkowy 25cm 1500W RMS muszę sobię na to wszystko od nowa podłączyć bo kierowanie Miercedesem bez mojego audio nie sprawia mi radości ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nazywam się Piotr, jestem z okolic Jasła. Moje pierwsze autko to golf iv z pancernym 1.9. Trafiłem tu gdy zaczynałem czytać o car audio i tak przeglądałem forum. Jestem trochę bass headem( hard bass, dubstep, techno, house, edm, trap, czarny rap...) i można jeszcze wiele wymieniać, choć umiem docenić dobrze grający system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na imię Dariusz. Do rejestracji na forum zmusiło mnie moje auto. Kiedyś miałem Trabanta i nawet w nim dokupione kolumny głośnikowe grały lepiej niż seryjne audio w Citroenie Xsara Picasso. Niska moc, niskich tonów trudno uświadczyć a jak już się pojawiają, to wywołują rezonans boczków w drzwiach nawet przy małej głośności. Nawet Radio Maryja nie dałoby rady dobrze brzmieć na tym sprzęcie. Szykują się zmiany, bo bardzo lubię słuchać muzyki w samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja 

Jestem Czarek, nie piję od dwóch dni... a nie sory, nie to to forum ;p

 

Mam Subaru Forestera pierwszej generacji i zacząłem rzeźbić z audio. Póki co wygłuszyłem drzwi, zakupiłem też hertze hsk, jednak jeszcze nie zamontowałem. Przede mną kupno wzmaka, a na koniec radyjko jakieś nowsze bo brakuje mi przede wszystkim blutufa.

 

Forum na internetach znalazłem.

 

Mieszkam w Wrocku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam na imię Marcin mam 28l i posiadam cudowne E36 coupe. Z car audio mam wspólnego tyle co kasjerka z konstrukcjami metalowymi ;).

Znalazłem się na forum, ponieważ zacząłem szukać sprzętu do mojego auta a rankingi czy opinie mówią bardzo mało.

Od sprzętu nie oczekuje bicia jak krysznowiec w bembenek, bardziej zależy mi na jakości i czystości dźwięku.

Nie chcę przerabiać samochodu bo uwielbiam jak wszystko zostaje seryjne ;)

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, nazywam się Dominik i jestem z Krakowa. Moje auto to e46 touring. Trafiłem tu z wyszukiwarki google ponieważ dopiero zaczynam przygodę z jakimkolwiek audio nie tylko w samochodzie i jako zielony w temacie jestem tutaj w poszukiwaniu pomocy haha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Mirek z Poznania.

Co tu dużo pisać - w domu mam całkiem dobre granie, przyszedł czas na samochód.

Zaczynam przygodę i z tego co czytałem to jest to z dużym prawdopodobieństwem podróż bez ostatecznego celu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Jarek z Rudy Śląskiej.
Ukończyłem realizację dźwięku, państwową szkołę muzyczną i po tcyh przygodach przyszedł czas na porządne obeznanie się z tematyką car-audio. Wcześniej bawiłem się trochę w ulepszanie dźwięku, ale nic specjalnie wartościowego nie montowałem.
Teraz przyszedł czas na alpine CDA 117Ri, Focal PS 165v1 na przód, które już siedzą, a następnie stary, dobry, najlepiej mało znany i mało dostępny wzmak i skrzynia.
Na forum trafiłem w zasadzie parę lat temu, ale od niedawna posiadam konto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...